Зубровник в Токсово

Зубровник в Токсово

Зубровник в Токсово

Зубровник в Токсово

Зубровник — це незвичайне місце, де мешкають зубри в природному середовищі існування. Зубровник знаходиться в місті Токсово Ленінградської області, в 1,5 кілометрах від залізничної станції «Токсово».

У 1974 році з міського зоопарку в селище Токсово завезли двох молодих зубрів — Ліру і Малюка. Для вольєра було виділено 5 гектарів дикого лісу і зубри досить швидко звикли до нового місця проживання. В 1976 році у зубрів з’явився дитинча, якого назвали Ліма і зараз в Токсовском Зубровнике дев’ять особин.

У зубропитомнике «Тосково» містяться зубробізони – гібриди зубра і американського бізона. При відвідуванні Зубровника рекомендується захопити частування для зубрів, які люблять яблука, моркву, сухарі з сіллю. Поряд з Зубровником розташований міні-зоопарк з кроликами, верблюдом і собаками. Також поруч знаходиться стайня, в якій є можливість вибрати коня або поні і покататися на них верхи, покататися у візку, отримати урок верхової їзди. Взимку в Зубровнике працює упряжка собак-візників.На сьогоднішній день зубри занесені до Червоної книги та знаходяться під охороною законів країн, в яких вони водяться, а саме Росія, Литва, Білорусь, Україна, Польща.

На площі Зубровника знаходиться кафе зі смачними бутербродами і тут проводять веселі заходи.