Замок Каса-де-ла-Валле

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

За красивою назвою “Будинок Долин” ховається старовинний замок, побудований з необробленого каменю в старовинному кварталі Андорра ла Велли. Побудувала замок знатна родина Бускетс ще в XVI столітті, в так званому стилі сільській каталонської архітектури, простіше кажучи, як каталонську садибу.

У 1702 році рішенням Земельного ради замок став власністю парламенту. По сьогоднішній день це місце його засідань. А сама будівля, масивне, але в той же час легке, увінчаний баштами і зубчатими стінами, визнано культурно-історичною цінністю Андорри.

Це досить звичайне будівля не просто зберігає колорит стародавніх епох і пам’ятає історію андоррского поселення, це будівля, перейшовши в державну власність, виконував найважливіші політичні функції.

Замок відкритий для відвідувань. І в ході екскурсії можна помилуватися не тільки на зал Генеральної ради, де проводилися судові засідання, але і заглянути на кухню, де збереглася старовинна начиння, цікава в усіх відношеннях.

Комплекс особняка Каса де ла Валле формують ще кілька будівель – єдиний у всій країні суд Сала де ла Джустісіа, чудовий філателістичний музей, а також розташована поблизу капела Святого Арменола, яку регулярно відвідують члени ради. А навпроти Каса де ла Валле, на честь підписання нової конституції Андорри в 1993 році, був встановлений оригінальний монумент.