Західний аквапарк

Західний аквапарк

Західний аквапарк

Західний аквапарк

На Майорці, оточеній морем, тим не менш, є кілька аквапарків. Західний вважається найсучаснішим з них і одним з кращих в Європі.

Цей розважальний центр влаштований за типом симбіозу власне аквапарку і тематичного парку Дикого Заходу, що створює об’ємну картину життя перших американських переселенців. Серед невеликих будиночків, немов зійшли зі сторінок книг часів золотої лихоманки в Каліфорнії, проводяться шоу з хижими птахами, є ферма з невеликими тваринами, газони, розташовують до відпочинку.

Аквапарк, в свою чергу, пропонує насолодитися повним асортиментом розваг на воді і з водою, джакузі, водні гірки, сауна, спеціальні живі уявлення типу Водного шоу Олівера або шоу Польоту Сокола, безліч басейнів. По всій території парку прокладено водний маршрут з плином, з нього дуже зручно розслаблено плисти на колі, розглядаючи околиці. Словом, цей веселий парк наповнений розвагами на будь-який смак і є чудовим місцем для відпочинку всією сім’єю.

Звичайно, і в околицях аквапарку є чим зайнятися: це популярне місце оточує безліч ресторанів, магазинів сувенірів і так далі.