З чого почати ремонт квартири.

8-30-2018

З чого почати ремонт квартири.

Потрібно ділити квартиру на дільниці і з якого починати робити ремонт в новобудові — з цього приводу немає єдиної думки. Одні виконроби вважають, що в квартирі потрібно залишати «чисте» приміщення, де зберігаються незапорошену матеріали, сантехніка — і ремонтувати його в останню чергу. Інші — їх більшість — впевнені, що робити чорновий ремонт треба паралельно у всіх приміщеннях, крім ванної — у неї свій графік. Ванну часто ремонтують, коли сохне стяжка в квартирі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт квартир в одессе.
До цього там буде вся бруд від ремонту — немає сенсу забігати далі штукатурки і стяжки (нехай сохнуть). Є кілька загальних правил: брудну роботу роблять відразу у всіх кімнатах, чисту — від кімнати до кімнати. Загальне правило чистової обробки — її роблять зверху вниз: стеля — стіни — підлога, щоб наступні етапи робіт не загубили результати попередніх. Коли починати ремонт квартир в новобудові. Правильно обраний час ремонту квартири впливає на швидкість робіт в новобудові.
Якщо ви починаєте свердлити і стукати одночасно з іншими новоселами, можете не думати про «тихі» годинник в будинку ще ніхто не живе. Є й інший нюанс — при включеному опаленні взимку поміняти радіатори рідко кому вдається, а цей етап може застопорити інші. Уточніть цей момент в керуючої компанії. Правильна відповідь — вчасно, тобто у відповідності з графіком робіт. Замовивши все відразу, можна заощадити на доставці, але втратити час — будівельникам доведеться постійно перекладати мішки та коробки з місця на місце.