ЯКИЙ ТЕЛЕФОН КРАЩЕ ВИБРАТИ: ВИБИРАЄМО САМІ КРУТІ СМАРТФОНИ ЗА ПАРАМЕТРАМИ

8-12-2018

магазин СКАЙ

Порадники та рекламні повідомлення із задоволенням вас завалять рекомендаціями про те, яку марку телефону краще вибрати, тому налаштуйтеся скептично і будьте готові фільтрувати інформацію. Для цього, крім критерію «подобається-не подобається», звертайте увагу на характеристики не тільки конкретних смартфонів, але і брендів. Хочу порекомендувати купити мобильные телефоны в Одессе

Клас бренду – А, B або C. У A-брендів (Apple, Samsung, Sony, HTC) стільниковий телефон завжди буде дорожче і при обмеженій сумі покупки краще віддати перевагу товарам компаній з більш лояльною ціновою політикою (Fly, Wileyfox);
Репутація. Дізнайтеся думку про виробника на форумах і в соцмережах, розпитайте близьких, друзів і знайомих, щоб знати про бренд всі. Вони ж, в тому числі, можуть підказати, який телефон краще;
Термін гарантії – чим він довше, тим впевненіше фірма в якості своєї продукції.
Пара зі смартфоном і покупкми
Докладніше про найбільш відомих брендах, що випускають мобільні пристрої, ви прочитаєте у нашій статті Виробники смартфонів.

ПИТАННЯ БЮДЖЕТУ
Який хороший телефон можна купити за 10 тисяч рублів, а за 20, а за 5? В кожному ціновому діапазоні свої лідери і вибрати хороший мобільний пристрій можна як 35 тисяч рублів, так і за п’ять–десять тисяч. Все залежить від вимог, які ви висуваєте.

Студенти зі смартфонами
Якщо ви шукаєте функціональний мобільний телефон для щоденних потреб, на зразок дзвінків, соцмереж, пошти, інтернету, ігор, то об’єктивно немає сенсу витрачатися на розпіарений флагман. Адже витрати бренду на рекламу і розробку функціоналу, яким, можливо, навіть не будете користуватися, перекладаються на ваші плечі.

У цьому випадку підберіть собі продуктивний смартфон в симпатичному корпусі від популярного В-бренду з великим екраном, хорошою камерою для фото і селфи, а також ємним акумулятором.

ФУНКЦІОНАЛ СМАРТФОНА
Про те, який телефон 2017-2018 року краще, варто судити по тому, як з ціновою політикою та репутацією бренда поєднуються ключові характеристики. Тут необхідно керуватися п’ятьма загальними критеріями.

Екран
Тому, хто планує використовувати смартфон в основному для дзвінків, соцмереж та рідкого інтернет-серфінгу, немає сенсу переплачувати за велику діагональ екрану і носити з собою громіздкий девайс. Вам цілком підійде смартфон з екраном на 4,5 дюйма. А ось для активної роботи з текстами і документами, перегляду відео, ігор вже необхідний великий дисплей з діагоналлю на 5-5,5 дюймів.

Екран смартфона, діагональ
Операційна система
Пристрої на iOS по кишені далеко не всім. Дозволити смартфони від Apple можуть лише ті, хто хоче підкреслити свій соціальний статус або ж справжні шанувальники бренду. Через дорожнечу ОС не так поширена, хоча для неї першій випускається велика кількість цікавих ігор або утиліт.

ОС Windows Phone за останній рік зійшла з дистанції. Самі представники компанії Microsoft визнали, що їх операційна система для мобільних телефонів не витримує конкуренції, тому всі подальші розробки «осі» будуть проводиться тільки в сегменті бізнес-продуктів.

Android щорічно визнається найпопулярнішою операційною системою в світі. Розробка Google доступніше iOS, вибір моделей на її базі більше, до того ж вибір додатків для Андроїд набагато ширше і вони оновлюються частіше.