Які лампи використовуються в фарах автомобіля.

6-26-2018

Які лампи використовуються в фарах автомобіля.

Чи можна ставити світлодіодні LED – лампи. Чи можна ставити світлодіодні LED – лампи. На поточний момент світлодіодні лампи в фарах демонструють найкраще висвітлення при порівнянні з галогеном, ксеноном і, звичайно, з простими лампочками розжарювання. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ксенон Харьков.
Але водії, знайомі з тим, що ксенон нерідко стає причиною штрафів і позбавлення прав, задаються питанням: а чи можна ставити світлодіодні лампи фари, не буде проблем з законом і як поставиться до такого тюнінгу дорожня поліція. Можливий штраф за установку світлодіодів фари. Грубо кажучи світлодіодні лампи можна ставити в фари без яких – небудь наслідків з боку поліції, але тут є кілька нюансів, які необхідно враховувати.
Тому фактично на законодавчому рівні будь – якої забороняє статті на установку світлодіодів фари немає, але поліція і закон з якоїсь причини прирівнює світлодіоди до галогеновому типу ламп, хоча конструкція і технічна складова у них абсолютно різна, і тут слід приділити увагу маркуванням ламп і фар.