Як зробити Візу в Японію

9-20-2019

За новими правилами виза в японию будуть видавати групам туристів у складі трьох осіб і більше. Туристична компанія при цьому повинна мати ліцензію на здійснення діяльності на території , працювати на ринку не менше трьох років і мати досвід організації турів в Японію. Крім того, турфірма надає японській стороні броні готелів, квитків, в тому числі для перельотів всередині Японії, детальну програму перебування групи та інші документи, що свідчать про те, що поїздка є саме пакетним туром.

Примітно, що ще однією умовою для туркомпаній є надання документів, які доводять приналежність до великих галузевим організаціям. Нові правила допоможуть з отриманням віз частині туристичної аудиторії. Про те, що отримання візи в Японію і зараз не викликає труднощів у туристів. На думку експертів, поки що складно говорити про те, якою мірою нові візові правила допоможуть збільшення турпотоку в Японію. На попит за напрямом впливають коливання курсу валют, платоспроможність , просування японського турпродукту.

Експерти вважають що, при збереженні економічної стабільності і при належному висвітленні в ЗМІ Японія стане більш популярною країною для відвідування». Вітають пом’якшення візових правил для туристичних груп в представництві Японської національної туристичної організації (JNTO), яка стала асоційованим партнером глава представництва пані Айрі Мотокура. Ще більше цікавих матеріалів від нас- в нашому каналі . Безкоштовні онлайн – курси, вебінари і електронні каталоги туроператорів ви знайдете на порталі Актуальні спеціальні пропозиції туроператорів по турам за кордон ви можете подивитися в розділі порталу . Як стати професіоналом у продажу турів по одному з наймодніших туристичних напрямків у Азії. Кейс простий: треба пройти онлайн навчання у проекті , успішно здати фінальні тести, отримати диплом випускника і почати заробляти на отриманих знаннях.