Як знайти інвестора.

5-17-2018

Як знайти інвестора.
У таких проектів, як правило, немає фінансування, але є інвестори та спеціалізовані фонди, готові на основі об’єктивного відбору забезпечити ініціативних молодих підприємців фінансовою підтримкою. Але де знайти кошти, щоб відкрити, скажімо, своє кафе або невелике виробництво? А підприємців, орієнтованих на малий та середній бізнес в сфері товарів і послуг, налічується, мабуть, набагато більше, ніж стартаперів. Однак молодим бізнесменам частіше всього не доводиться сподіватися на фінансові інститути та інвесторів країни — проекти новачків здаються їм ризикованими (а хто не ризикує, як відомо, ..), а самі бізнесмени — недосвідченими і самовпевненими. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Виктор Узлов.
Розумним рішенням для молодих підприємців у даній ситуації може стати покупка франшизи. Звернувшись у Венчурний фонд, підприємець отримає від 1,5 до 10 млн. рублів на розвиток власного бізнесу. В історію Венчурного фонду вже записано фінансування кав’ярні «Шоколадниця» по франшизі в Курську. При тому, франчайзі повторно відкрив франшизу закладу, яке також було благополучно підтримано фондом.
Венчурний фонд — це скоріше соціальний проект, орієнтований на розвиток середнього і малого бізнесу. Сфери діяльності, якими фонд готовий підставити плече, — не IT і «ноу-хау», а торгівля, послуги і виробництво — стандарт для малого і середнього бізнесу. На сьогоднішній день фонд підтримав вже 23 проектів, вклавши в них 100 млн рублів. Загальний розмір фонду становить 300 млн. рублів, а значить вільні для інвестування залишаються всього 2/3 фінансів банку.