Як збільшити рейтинг в Instagram.

6-29-2018

Як збільшити рейтинг в Instagram.

На у кожного є шанс на перемогу. Істотно підвищити його можна за рахунок збільшення свого Рейтингу будь-яким з наступних способів. Ти можеш поділитися своєю унікальною посиланням на цікаву акцію, лікарі, операцію або свою анкету. Приймай участь в конкурсах та завданнях у групі “ВКонтакте” і отримуй додаткові бали до рейтингу. Будь активним на і отримуй додаткові бали до Рейтингу за кожну симпатію інших учасників до твоєї анкети ( 20 балів) і твоїм постам ( 5 балів за посаду). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі instant likes instagram.
Подякувати автора можна на його сторінці. Лайки віджати можна тільки протягом 60 хвилин. Якщо були відтиснуті лайки, завдяки яким людина отримав ЛІМІТ, то інший користувач своїми лайками може відновити шкалу до 100%. Хочеш отримати 500 балів до Рейтингу. Нехай всі дізнаються, що саме ти — щасливчик і володар Головного Призу. Розміщуй цікаві відгуки про проект на сторонніх ресурсах.
Головне в цьому завданні — популяризація проекту Оморфия. Ви можете писати свою думку про Оморфии, про участь в проекті, про перемогу (якщо така вже трапилася), внаслідок і т. Запропонуй ідею щодо просування проекту на некомерційній основі та отримай додаткові бали до рейтингу. Веди свій блог, отримуй бонуси від Оморфии і 5 балів за кожен лайк запису. І сподіваюся, моя мрія здійсниться про Ринопластики.