Як зареєструвати шлюб з іноземцем

2-20-2019

Как зарегистрировать брак с иностранцем
Ми помічаємо це кожен день, що там вже говорити про вартість весільних послуг. Таке свято обходиться недешево, і для того щоб бути готовим до всіх необхідних витрат, пропонуємо вам почати складати бюджет весілля з ознайомлення вартості послуг Загсу. У різних містах ціни можуть відрізнятися, так, наприклад, у столиці реєстрація шлюбу обійдеться дорожче, ніж в регіонах. Декрет Кабінету Міністрів України “Про державне мито” визначає чітку суму за реєстрацію шлюбу. У вас обов’язково повинна бути квитанція про оплату держмита. Послуги Рагсу оплачуються окремо і ця сума різна в кожному регіоні. Щоб її уточнити, потрібно зателефонувати до відділення Рагсу, де ви збираєтеся розписуватися, і запитати про це консультанта.
Також хочемо вам порекомендувати https://ustgroup.com.ua/registraciya-braka-s-inost
Для реєстрації шлюбу з іноземцем знадобитися окремий пакет документів. Укласти такий шлюб можна в будь-якому Рагсі країни. Так само у нареченого і нареченої є можливість скористатися додатковими послугами. Їх вартість відрізняється, і в різних ЗАГСах одного міста вона може бути різна. Ми надамо вам середні показники по країні, але обов’язково уточніть ціни там, де безпосередньо планується церемонія.
Рагсу, з такими атрибутами як рушник, коровай і тд. Більше не потрібно приходити в ЗАГС, подавати заяву і чекати два місяці, перш ніж вступити в шлюб. Тепер достатньо подати онлайн заяву, сплатити всі необхідні витрати і розписатися на наступний день. Ви можете організувати скромну церемонію тільки для двох або урочистий захід з музикою і гостями. Однак вартість такої послуги вище, ніж зазвичай. Це експериментальний проект, який заснувало Міністерство Юстиції України в трьох містах: Одеса, Дніпро, Харків. Тепер заяву можна подати онлайн прямо з дому. Вам достатньо завантажити скани паспортів, ідентифікаційних кодів, і прикріпити квитанцію про оплату. Оригінали документів слід принести на розпис. Ціни на таку послугу не відрізняються від стандартних цін в Загсі. Це дуже зручно і швидко. Стиль, оформлення, дизайн і зміст є об’єктом авторського права та охороняються законом. Передрук і інше їх використання без письмового дозволу компанії не допускаються і ведуть за собою відповідальність.