Як захистити ґрунт рослин.

5-17-2018

Як захистити ґрунт рослин.
Рослина поглинає з ґрунту розчинені у воді поживні речовини. Щоб визначити елементи, з яких воно складається, його спалюють. Органічна речовина згорає, перетворюючись на воду і вуглекислоту, азот переходить у газоподібну форму, інші мінеральні елементи залишаються в золі. Рослина в основному складається з вуглецю — 45 %, кисню — 42%, водню — 6,5 %, азоту — 1,5 %. Близько 5 % складає зола. Кисень і водень рослини отримують з води, а азот з грунту. Хоча мінеральні елементи складають відносно невеликий відсоток речовини, саме мінерального живлення рослини з-за простоти і доступності його регулювання, а внаслідок цього і можливості впливати на ріст і врожай рослин відводиться особлива роль. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить мульчу из коры.
Німецький вчений Кноп встановив необхідний для рослин перелік мінеральних поживних елементів. Він поливав рослини водою з колодязя, попередньо визначивши його хімічний склад і почергово змінюючи відносний вміст того чи іншого елементу, розбавляючи у воді необхідні солі. Збільшення вмісту окремих елементів у воді спричинило за собою поліпшення росту рослини, на деякі воно не реагувало.
Виявилося, що такі елементи, як кремній, натрій, хлор (у тих кількостях, в яких вони знаходяться в грунті), не потрібні рослині. Необхідними для всіх рослин виявилися калій, кальцій, магній, залізо, сірка, фосфор, азот. Середовище сучасного міста порушує нормальне протікання грунтоутворювального процесів. д. Ерозія ґрунтів, надмірне ущільнення її поверхневого шару сприяють швидкому висиханню і ослаблення вегетації рослин. га. га.