Як виправляється гіперактивність дитини.

7-19-2018

Як виправляється гіперактивність дитини.

Насправді нічого специфічно американського цієї проблеми немає. Патологія виявлялася у дітей у всі часи, але раніше не було ні коштів, ні знань, ні мотивації, щоб зайнятися її вивченням Дітям, які страждають синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, важко зосередитися і надовго сконцентрувати на чомусь увагу. Вони легко відволікаються, час від часу перевозбуждаются, здійснюють бездумні вчинки, «витають у хмарах», що, загалом – то, цілком притаманне і здоровим дітям. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ulvovi.info.
Підстави для занепокоєння з’являються в тому випадку, якщо перераховані вище симптоми негативно впливають на процес навчання, стосунки з іншими дітьми і повсюдна денну життя дитини. Діагностувати синдром дефіциту уваги і гіперактивності нелегко, причому помилку можна зробити, «виявивши» СДУГ там, де його немає, і не помітити там, де є. Крім того, симптоми, властиві СДУГ, можуть бути наслідком інших захворювань.
Тому діагностика вимагає ретельного дослідження з урахуванням конкретних обставин. Останнє видання довідника Американської психологічної асоціації виділяє три типи поведінки, асоційованих із синдромом дефіциту уваги і гіперактивності: Переважний дефіцит уваги, не супроводжується гіперактивним або імпульсивним поводженням. Діти з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності такого типу постійно перебувають у русі, хапають все, що потрапляє під руку і/ або багато безперервно говорять.