Як вибрати Відпочинок

1-21-2019

Как выбрать Отдых
Активний відпочинок на свіжому повітрі, ігри і спорт допомагають зміцнити дитячий імунітет, а також розвивають комунікативні навички під час командних ігор з іншими дітьми.
Також хочемо вам порекомендувати Отдых на Кинбурне
Якщо ваша дитина проводить багато часу в інтернеті, збивається з режиму сну, забуває про фізичну активність, зацікавте його та подайте їй власний приклад. Адже поки ви будете байдикувати, він буде повторювати за вами. Пропонуйте свою сім’ю спробувати нові захоплення, проведіть активні вихідні або здійсніть подорож на канікулах.
В афіші міста виберіть цікаві події, які можна відвідати з дитиною, наприклад, тематичні виставки або святкові заходи. Якщо нічого із запропонованого вам не сподобалося, пройдіться по улюбленому парку, зберіть матеріали для шкільного гербарію, взимку вийдіть на прогулянку, щоб погодувати птахів.
Вибирайте для відвідування виставки, які зацікавлять вашої дитини. Наприклад, виставка ляльок для дівчаток, музей військової техніки для хлопчиків, дитячі наукові центри для юних хіміків і фізиків і так далі.
Навіть якщо вашій дитині не рекомендуються тривалі прогулянки, виходите ненадовго гуляти у двір або на дитячий майданчик. Діти зможуть пограти в пісочниці, покататися на гойдалках і гірці, познайомляться з однолітками, а ви – з їх батьками.
Проведіть вихідні на природі в місті або на дачі, приготуйте смачні страви на вогні або візьміть легкий ланч. Для дітей підготуйте веселий квест, візьміть м’яч, грати в бадмінтон, фрізбі, волейбол, футбол.
Одноденний похід можна поєднати, наприклад, з риболовлею, організувати ночівлю в наметі або орендувати номер в готельному будиночку. Не забудьте взяти з собою настільні ігри, щоб скоротати вечір.
Влітку катайтеся на велосипеді, скейті і роликах. Взимку відвідайте каток або стати на лижі. Якщо ви не вмієте кататися на роликах чи лижах – саме час навчитися цьому. Якщо дитина не хоче купатися, грати в м’яч, волейбол або водне поло.
Восени і взимку запишіться в басейн. Дитині сподобається купання, коли на вулиці холодно і немає можливості купатися у водоймах.
Вибирайте школу або курси на будь-який смак: танці, балет, йога, боротьба, футбол та інші. Запишіться на заняття разом з дитиною або запропонуйте відвідати їх з друзями. Батькам підлітків радимо звернути увагу на сучасні гри: квест – кімнати, лазертаг або світиться гольф.
Похід в парк розваг не залишить байдужим нікого. Дітям сподобається цей День розваг, а дорослі зможуть відчути себе безтурботними дітьми. Відвідайте мотузковий парк, прокотитеся на конях, а якщо є озеро – поплавати на човні.