Як вибрати відпочинок в Буковелі

7-10-2019

Как выбрать отдых в Буковеле
Вибравши недорогий відпочинок в Карпатах, Ви можете прогулятися уздовж гірської річки з кришталево чистою водою, милуючись навколишніми краєвидами, відвідати прекрасний карпатський ліс, насолоджуючись тишею і щедрими дарами природи, відправитися в подорож по гірській місцевості на зустріч з сонячними полонинами і зеленими вершинами. У концепцію недорогого відпочинку ідеально вписуються приватні готелі Карпат, де за невеликі гроші можна отримати домашній затишок і гостинність, недоступні у великих готельних комплексах. Також хочемо вам порекомендувати поляниця відпочинок влітку

Зараз навіть в самому віддаленому селищі можна знайти такий невеликий готель, так що “зелений” туризм в Карпатах – це тільки чудові краєвиди та чисте гірське повітря без всяких побутових незручностей. Відпочинок в Карпатах нерозривно пов’язаний з оздоровленням. Унікальні запаси мінеральних вод і сприятливий для здоров’я клімат дозволяють позбутися від багатьох захворювань. Крім того, багато приватні готелі Карпат зараз пропонують лікувальні програми, спрямовані на оздоровлення, позбавлення від депресії, омолодження та детоксикацію організму. Такі програми дозволяють вийти за рамки медичного туризму і поєднати активний відпочинок з ненав’язливими лікувальними процедурами. Відпочинок у Славському, де на п’яти місцевих вершинах (Тростян, Погар, Кремінь (Політехнік), Варшава (р. Високий Верх) розбито понад 20 трас, доставить величезне задоволення любителям зимових видів спорту.

Тростян, здатних полоскотати нерви навіть самим досвідченим лижникам. Вдосталь покататися, пристойно заощадити на проживанні, можна вибравши відпочинок в Яремче – невеликому курортному містечку в 25 км від знаменитого гірськолижного курорту Буковель. З Яремче регулярно ходять маршрутки, але при цьому розміщення в Яремче обійдеться значно дешевше, ніж у готелях самого курорту. Чудово відпочити можна і в п. Татарів – вельми популярний гірськолижний курорт, він приваблює туристів помірними цінами, доступністю і тим фактом, що влітку він являє собою також і кліматичний курорт. Поляниця свої послуги пропонує цілорічний туристичний комплекс можна майже півроку. Цей курорт підходить як для професіоналів, так і для любителів гірськолижного спорту.