Як вибрати відпочинок на березі чорного моря

3-5-2019

Как выбрать отдых на берегу черного моря
Чорне море – де краще відпочити. Чорноморське узбережжя витягнулося з північно – заходу на південний – схід. У радянські часи Крим, Таманський півострів, курорти Краснодарського краю і Абхазія належали одній країні СРСР.
Також хочемо вам порекомендувати черное море летом
Потрібно відзначити, що Чорноморське узбережжя – унікальне курортне місце.
По – перше, в різних частинах чорноморського узбережжя є відмінності у вологості повітря, кількості сонячних днів в році і середньорічній температурі повітря. Спека переноситься інакше, ніж наприклад, в Адлері. В Абхазії налічується більше сонячних днів у році. Тому тут і вирощують мандарини. По – друге, обриси берегів, природні ландшафти і пляжі – дуже різні. ru/ rus/ krym/ ), так само дуже розвинена і туристична галузь, в цих регіонах знайдете безліч аква – парків, дельфінаріїв, кафе, ресторанів, парків розваг. Але одним з мінусів Криму і Краснодарського краю вважається брудне море в багатьох місцях. В Абхазії ж майже зруйнована індустрія відпочинку і розваг, але зате там спостерігається низькі ціни і чисте море. Що можна подивитися на Чорному морі. Береги Чорного моря здавна вабили до себе мореплавців, піратів і торговців. На узбережжі від Криму до Абхазії побачите безліч пам’яток стародавньої історії і старовини, особливо, в Криму. В районі Новоросійська і Севастополя познайомитеся з землями, які відзначені бойової слави російської армії. На прибережних територіях зустрічається безліч найкрасивіших водоспадів і озер, печер і унікальних ботанічних парків, річок і гірських масивів.
Але в кожному з районів є своя неповторна «родзинка». Крим славиться своїми скелями і горами, що упираються в море, рукотворними палацами і спорудами. Чого варте одне тільки Ластівчине гніздо. Тільки на Таманському півострові поблизу Анапи є лікувальний грязьовий джерело. Адлер славен близькістю до Червоної поляни. В Абхазії є унікальна Ново – афонська печера, єдина у своєму роді. Але що спільного у всіх цих районів, так це безліч винних заводів.
Так що, де краще відпочити на морі, вибирати Вам. Але все ж є кілька рекомендацій. Але куди б Ви не поїхали, на Вас чекає цікавий і незабутній відпочинок, незважаючи на «вітчизняний» сервіс і завищені ціни.
Що цікавого можна подивитися в Червоній поляні.
Що можна подивитися на Аракульских Шиханах.