Як вибрати відеореєстратор

10-27-2018

Как выбрать видеорегистратор
Існує поширена помилка новачків при установці систем відеоспостереження. На відповідальну ділянку купується камера з хорошим дозволом, HD (1280×720) або Full HD (1920х1080). При цьому характеристика дозволу запису відеореєстратора, до якого буде підключена камера, упускається з виду, оскільки передбачається, що реєстратор буде записувати саме в тому форматі, в якому знімає камера.
Також хочемо вам порекомендувати https://auto.today/news/11281-kak-vybrat-videoregi
Якщо для вас важлива якість і деталізація записаного в архів відео (з деяких або всіх камер) – обов’язково зверніть увагу на величину дозволу запису DVR. Камери з тих дільниць, де потрібно просто бачити факт переміщення людей, можна підключити до реєстратора з більш низькою роздільною здатністю. Якщо ж на записи необхідно розрізняти, наприклад, номінал банкнот в руках у касира, потрібно і камера, і відеореєстратор з хорошим дозволом.
Вибір швидкості запису реєстратора залежить від того, наскільки швидко відбуваються події на ділянці відеоспостереження. Приміром, у казино, де для дії шахрая досить секунди і менше, краще передбачити запис з камери в реальному режимі – 25 кадрів/сек, або навіть вище. На звичайних об’єктах можна поставити відеореєстратор з записом від 3 до 6 кадрів в секунду, для контролю дій персоналу – до 12 к/с.
Якщо DVR підтримує і підключення IP-камер, то їх кількість зазвичай не включається в кількість зазначених каналів реєстратора. Скільки IP камер підтримує реєстратор, обмовляється в характеристиках окремо, а підключаються вони по мережі через LAN-роз’єм реєстратора. Тобто якщо зазначено, що реєстратор гібридний 8-канальний, то до нього можна підключити 8 аналогових камер, а скільки IP – потрібно дивитися в характеристиках.
Практично у всіх сучасних реєстраторах застосовується стиснення H. 264 (інші назви MPEG-4 part 10, AVG), яке дозволяє досягати високої якості відео після стиснення і при цьому забезпечувати порівняно невелику вагу файлів з відео і обсяг відеопотоку. Попередні формати (MJPEG, MPEG4 попередніх релізів тощо) здійснюють стиснення гірше, особливо це помітно на відео з швидко рухомими об’єктами.
Андрій, стиснення здійснює камера. Запис буде проводитися в М.265 . Це покращений фірмовий стандарт Hikvision. Як стверджує виробник, він дозволяє економити місце на диску для записування реєстратора за рахунок зниження якості зображення в ті моменти, коли на ділянці спостереження нічого не відбувається, а також за рахунок стиснення повторюваного фону.