Як вибрати телевізор

12-22-2018

Как выбрать  телевизор
Такий великий функціонал просто вражає, і ставить у глухий кут будь-якого покупця. Якщо ви вирішили купити телевізор, то варто обдумано підходити до його вибору. Щоб не потрапити в пастку маркетологів і не переплатити зайві гроші, перед покупкою вивчіть деякі поради, як вибрати телевізор.
Якщо Ви шукаєте якісний телевізор, який прослужить Вам довго, то рекомендую купити його на сайті новорічні знижки на телевизори

Що є вирішальним фактором для вибору телевізору

Для більшості покупців вирішальним фактором при покупці телевізора є його ціна і діагональ екрана. Від діагоналі, власне, і залежить вартість цієї техніки. Щоб правильно купити для себе телевізор, спочатку варто вирішити, в якому місці він буде стояти, і яка відстань від нього до вас буде. Безпечною для зору вважається ситуація, коли між глядачем і телевізором є відстань, в 3-4 рази більша, ніж діагональ екрану.

Телевізори для маленьких приміщень

Для маленьких приміщень, де телевізор буде близький до вашого погляду, краще купувати моделі з 22-32-дюймовим екраном. Наприклад, зверніть увагу на Телевізор Mirta від онлайн магазину. Тут пропонуються сучасні моделі з підтримкою Smart TV, ТВ-тюнерами по самим оптимальними цінами. Помірні ціни та висока якість роботи даних телевізорів зроблять вашу покупку вигідною і приємною.

Вибираємо дозвіл екрану телевізора

Вибираючи дозвіл екрану телевізора, пам’ятайте, що чим воно вище, тим краще і чіткіше буде висновок картинок. Найпоширенішим залишається формат Full HD (1920×1080), але сьогодні вже багато виробники пропонують моделі з роздільною здатністю 4К (3840×2160) і 5К (5120×2160). Купівля такого телевізора буде відмінною інвестицією в майбутнє, але поки ще існує не так багато контенту під цей формат.

Приміром, відмінний варіант покупки – телевізор Artel від онлайн магазину, моделі IPS. Це якісний телевізор з підтримкою Smart TV, роздільною здатністю 1920х1080, і набором корисних можливостей. Його вартість приваблює своєю демократичністю, а якість зображення не поступається брендовим аналогам.