Як вибрати спортивний велосипед.

4-11-2018

Як вибрати спортивний велосипед.
Гірські велосипеди супер універсальні. Їх можна використовувати для перевезення продуктів з ринку, велопрогулянок в парку або кругосвітньої подорожі. Але основне призначення гірського велосипеда — це допомога велосипедисту в подоланні брудних стежок, необов’язково гірських. Їзда на гірському велосипеді це відмінний спосіб возз’єднатися з природою. З самими складними маршрутами зможе впоратися далеко не кожен гірський велосипед. І як у випадку з будь-якими іншими типами велосипедів, у кожної моделі свої можливості. Незалежно від того, для чого ви збираєтеся купити гірський велосипед для їзди по горах, бездоріжжю, даунхілу або крос-кантрі — гірський велосипед повинен бути надійним і здатним витримати не один рік жорсткої експлуатації. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купити велосипед.
Велосипед повинен допомагати вам удосконалювати техніку їзди. Визначте стиль їзди. Дивіться нижче рекомендації щодо визначення стилю вашої їзди на велосипеді. Ваш стиль їзди допоможе обмежити коло гірських велосипедів, що істотно спростить вибір велосипеда. Визначте свій бюджет. Вартість гірських велосипедів базових моделей починається приблизно з 500 доларів, але більш легкі і швидкі двухподвесние моделі з широкими можливостями можуть легко перевищити суму у 3000 доларів.
Якщо є можливість, то протестуйте кілька відібраних моделей гірських велосипедів. Якщо ви хочете рухатися далі — їздити швидше, вище або складніше, то доведеться витратитися на більш високоякісні компоненти. Рада покупцеві: Якщо ви досить активні і перебуваєте в хорошій фізичній формі, то вам однаково підійде, як хардтейл, так і двопідвісний велосипед.