Як вибрати школу раннього розвитку

9-24-2019

Школа раннего развития рада вітати вас на сторінках нашого сайту. Наші заняття засновані на індивідуальному підході до кожної дитини, тому ми завжди коректуємо програму в залежності від уподобань і захоплень малюка. Маленький учень самостійно вибирає дидактичний матеріал для занять, що дозволяє розвиватися і вчитися із задоволенням. Успішність наших занять вже давно оцінила величезна кількість батьків. Завдяки створенню спеціальним середовищем розкриваються індивідуальні особливості кожної дитини, незалежно від його віку і характеру.

Навіть найскромніші і замкнуті в собі малята дуже швидко «вливаються» в колектив, і з величезною радістю відвідують дитячий садок . В результаті навчання в середовищі у дітей розвивається концентрація, впевненість у собі, самодисципліна і самоорганізація, прагнення до отримання знань і цікавість до всього, що їх оточує. Чому варто вибрати саме нашу школу . Школа Класики пропонує програму занять для дітей у віці від 9 місяців до 6 років, яка чудово поєднує в собі перевірені часом методи навчання, ефективність системи і багатий досвід сучасних дослідників в області раннього розвитку. Наші переваги:— Наш колектив – це команда досвідчених фахівців, які мають багатий досвід роботи, і щиро люблять своїх маленьких учнів— Ми пропонуємо батьком широкий спектр послуг, серед яких кожен зможе вибрати найбільш підходящий варіант.

Для малюків ми створили програму занять з мамою, для діток постарше підійде Тодлер, а ті, хто вже готовий на деякий час залишатися без батьків, можуть відвідувати групу короткочасного перебування або дитячий сад— Наявність спеціального дидактичного матеріалу і створення унікальності середовища дозволяє зробити навчання ще більш ефективним. Ми враховуємо особливості кожної дитини, і докладаємо всіх зусиль для того, щоб гармонійно розвивати його творчі здібності, ясність і чіткість мислення, потяг до вивчення математики і так далі. Кожен батько знає, наскільки важливим є правильно підготувати дитину до школи, щоб потім він не відчував труднощів при спілкуванні в колективі і при вивченні нових дисциплін.

Крім педагогічної підготовки до школи, наші викладачі проводять і психологічну підготовку. Якщо у вас виникли якісь питання, і ви хочете дізнатись детальніше про особливості нашої школи раннього розвитку, ми завжди раді бачити вас у нас в гостях. Ви зможете своїми очима побачити і відчути доброзичливу атмосферу, в якій перебувають діти, і обов’язково захочете приєднатися до нашого дружнього колективу.