Як вибрати перекладача

12-5-2018

Как выбрать переводчика
Залиште заявку на сайті. Також заявку можна залишити на сторінці вподобаного вам перекладача в Італії (див. розділ “Вибрати гіда-перекладача”). Звертаємо вашу увагу, послуги з публікації заявки на нашому сайті є безкоштовними. Ви платите тільки перекладачам за їх послуги.
Цены на услуги бюро переводов в Харькове по ссылке https://spring-perevod.com/pricing/
Протягом 4-х годин ви отримаєте лист на E-mail з відгуками перекладачів, які готові надати потрібні вам послуги в зазначений період часу. У листі ви зможете ознайомитися з повідомленнями, які залишають перекладачі, точної вартістю їх послуг. Посилання в листі ви можете перейти до профілів фахівців для більш детального вивчення інформації, а також прочитати відгуки, які залишають клієнти, які вже скористалися послугами даного перекладача.
Розділ «Сертифікати та інше», який перекладачі завантажують свої мовні сертифікати та дипломи перекладача. Сертифікат, що підтверджує рівень володіння італійською мовою як іноземною, називається CILS (Certification of Italian as a Foreign Language). Міжнародний іспит CILS має 4 рівня, в кожному з яких оцінюються здібності спілкування в різних сферах: академічної, соціальної, професійної. 1 рівень підтверджує володіння італійською мовою на побутовому рівні. 2 рівень дає право вступати в італійські університети, де ведеться викладання на італійській мові. 3 рівень свідчить про вільному рівні володіння італійською мовою, достатнім для життя і роботи в Італії. 4 рівень демонструє знання італійської мови на рівні носія.
На сторінці кожного перекладача вказана приблизна вартість його послуг. Однак вона може змінюватися залежно від специфіки перекладу та умов замовлення. Щоб дізнатися точну вартість роботи перекладача, вам необхідно залишити заявку на пошук перекладача в Італії. У середньому вона становить 180 євро в день. При цьому вартість послуг перекладача може варіюватися від 100 до 300 євро за день роботи. Середня годинна ставка становить 20-60 євро за годину роботи. При цьому багато перекладачі вказують мінімальну кількість годин замовлення.