Як вибрати органічну косметику

12-27-2018

Как выбрать органическую косметику
Багато жінок вважають, що проблеми з волоссям — це тільки вроджена схильність. І не всі замислюються про те, якою косметикою вони доглядають за волоссям. Якщо вам здається, що простого шампуню буде достатньо, то ви помиляєтеся. Вся справа в тому, що в шампунях, виробництво яких орієнтовано на масове споживання, є шкідливі добавки. Саме завдяки дешевизні використовуваних добавок будь-який покупець може вибрати собі те косметичний засіб, яке буде йому по кишені. А те, що входить до складу шампуню, цікавить небагатьох.
Також хочемо вам порекомендувати bocoton косметика
І ось тут-то і починаються проблеми. Вся справа в тому, що до складу таких звичайних шампунів, нехай навіть від хороших виробників, входять не тільки барвники, але і лаурилсульфат натрію (SLS). Цей компонент є звичайним для виробництва не тільки шампунів, але і гелів для душу, мила, миючих засобів. Без лаурилсульфат натрію не було б піни. Але вся справа в тому, що лаурилсульфат натрію — це сильний алерген. Також він може викликати роздратування і свербіння шкіри голови.
Звичайно, є більш безпечну речовину — лаурилсульфат натрію, який також відноситься до ПАВам. Лаурилсульфат натрію не призводить до висушування шкіри голови. Багато хто вважає, що лаурилсульфат натрію є безпечним, але ця думка помилкова. Справа в тому, що при взаємодії з іншими компонентами, які входять до складу шампунів, лаурилсульфат натрію може утворити різні канцерогени, нітрати і диоксаны. А всі ці речовини легко проникають в кров людини, осідають у внутрішніх органах.
Крім того, органічна косметика по догляду за волоссям зроблена тільки на основі натуральних продуктів. Всі ті лікувальні трави, які дарує нам природа, стають основою для натуральних шампунів. Органічні екстракти лікувальних трав позбавлять вас від усіх найпоширеніших проблем з волоссям: випадіння, ламкість, свербіж шкіри голови, сухість, лупа. В залежності від ваших потреб вам слід підбирати таке косметичний засіб, до складу якого входять лікарські трави. Саме екстракти трав допоможуть вам впоратися з вашою проблемою.
Доставка у всі міста України де є відділення “Нова Пошта”: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Керч, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ та інші.