Як вибрати масло для бороди

8-16-2019


Вибір дійсно величезний, а ціна варіюється від 2 доларів до При такому розмаїтті значно важче вибрати підходящий засіб – у статті пояснюється, як же віддати перевагу і залишитися задоволеним від результату застосування олії.
В першу чергу вибір мастила для бороди залежить від мети застосування. За цим критерієм можна виділити дві великі категорії: купить масло для бороды

В першу чергу вибір мастила для бороди залежить від мети застосування догляду. Також зрідка зустрічаються препарати зі змішаним дією.
Масло для росту бороди використовується, якщо ви хочете відрощувати бороду. Найпоширеніший варіант: ви налаштувалися стати бородачом, вже відклали бритвені приналежності в дальній ящик – але минув тиждень, а волоски ростуть не особливо активно, зупинившись на рівні «триденної щетини». Як раз – таки це добра ознака: генетично ви все ж схильні до активного росту бороди.

Але його треба просто стимулювати, оскільки в нижньому шарі дерми багато «сплячих» волосяних цибулин – тому відрощування відбувається не так активно, як хотілося б. Саме тут на допомогу приходить масло для росту бороди. Це суміш базових масел і розігріваючих екстрактів (перець чилі, імбир, кориця, гірчиця та ін ) – саме останні підсилюють приплив крові до фолікул – і борода росте швидше. До того ж, подібне засіб допомагає «закрити» голі проломи і посилити густоту, а також зміцнити волосяні стрижні.

Масло для догляду за бородою має дуже широкий спектр дії, докладно описаний у кожній інструкції або описі картки товару в інтернет – магазині. Якщо коротко: основна дія – це зволоження і пом’якшення бороди, підживлення шкіри підборіддя і щік, захист волосся від зовнішніх факторів. Загалом, масло для догляду за бородою робить все, щоб ваша рослинність на обличчі виглядала охайно і шикарно, підкреслюючи стиль.
Важливий фактор, на який варто звернути увагу при виборі масла для бороди – це запах. В якісному препараті він повинен досягатися за рахунок ефірних масел, тому запахи найчастіше натуральні: цитрусові, трав’яні, хвойні, пряні запахи. Наноситься масло безпосередньо біля носа, тому важливо, щоб аромат вам подобався. До того ж, не варто забувати про алергію: багато масла, особливо для зростання, містять ефірні олії кориці або цитрусових. У будь-якому випадку, перед покупкою уважно читайте склад і відгуки людей, які вже пробували масло.