Як вибрати лінзи

5-11-2019

Как выбрать линзы
Б’юті – лінзи: варіант на кожен день. Як зрозуміти, чи добрі ви носите лінзи. Кожен бажаючий може знайти той варіант, який буде виглядати природно і органічно, підкреслить імідж, статус і природне сяйво очей. Але якщо ви ведете активний спосіб життя, займаєтеся спортом – контактні лінзи, все ж, будуть найкращим рішенням. Ідеальні для носки в зимовий період, коли скло окулярів запітнівають при вході в тепле приміщення, і в літню пору, коли сонячне випромінювання може завдати шкоди очам.
Також хочемо вам порекомендувати линзы в Минске
Як підібрати гарні контактні лінзи, навчитися їх надягати і знімати одним рухом, правильно доглядати, попереджаючи захворювання очей.
Як тільки ви вирішили зробити перший крок в сторону життя без очок, потрібно насамперед визначитися, які лінзи ви хочете. Виробники пропонують кілька варіантів для повсякденної шкарпетки – це лінзи щоденної заміни, або як їх ще називають «одноденні», і контактні лінзи частої планової заміни. Останні можуть мати різний «термін придатності», їх можна носити протягом тривалого часу: протягом місяця, трьох або навіть півроку. Щоранку вам доведеться їх одягати і кожен вечір очищати і складати в спеціальний футляр з розчином. І так день за днем, поки не прийде час планової заміни, і ви не придбаєте нові контактні лінзи.
Давайте розберемося, які переваги у кожного типу лінз.
Одноденні контактні лінзи – це кращий варіант для очей з позиції здоров’я. Після використання пара просто відправляється в корзину, а значить, ризик отримати інфекцію мінімальний. Вони не вимагають догляду і для їх зберігання не потрібно купувати ніяких пристосувань. Все, що вам потрібно – дістати лінзи з блістерної упаковки і вставити їх в очі. Цей варіант підійде людям, які одягає лінзи рідко або тільки пробує себе в їх освоєнні. Фахівці оптик радять своїм клієнтам, які зважилися замінити лінзами почати саме з «одноденок». Таким чином можна зрозуміти, чи підходять вам в принципі лінзи, чи комфортно вам у них і чи зможете ви відмовитися від окулярів.
Лінзи планової заміни створені для людей, які користуються лінзами щодня. Кожен вид має свій термін шкарпетки, зазначений виробником на упаковці, перевищувати його в жодному разі не можна. Догляд за такими лінзами вимагає фанатичного дотримання правил гігієни. Купуючи такі лінзи, вам належить також докупити важливі «дрібниці» – розчин для лінз, за допомогою якого ви будете очищати девайс від білкових відкладень і спеціальний футляр для зберігання лінз. У порівнянні з одноденними лінзами цей варіант більш економічний, купивши одну пару, ви можете забути про похід в оптику, як мінімум, на місяць.