Як вибрати крем для особи

12-22-2018

Как выбрать крем для лица
Вибирати крем у відповідності з Вашим віком. З плином життя, на жаль, шкіра втрачає необхідну пружність, з’являється сухість, мімічні зморшки. З’являється необхідність в додатковому живленні шкіри, її оновленні. Антивікові креми розроблені спеціально з урахуванням вікових змін, що відбуваються в шкірі. Щасливим власницям ще свіжої шкіри обличчя не слід перевантажувати її великою кількістю активних добавок, які містяться в кремах для більш зрілої шкіри.
Також хочемо вам порекомендувати bocoton косметика
Шкіра, схильна до сухості, вимагає більше зволоження. Таке дію можуть забезпечити наступні компоненти: гліцерин (за міжнародною номенклатурою Glycerin), алантоїн (Allantoin), молочна кислота (Lactic acid), вітамін Е (Tocopheryl Acetate), а також різні емо-стрічки: каприлик/каприк тригліцерид (Caprylic/Тригліцеридів triglyceride), диметикон (Dimethicone), масла аргана, олія ши, виноградної кісточки.
Крему для жирної шкіри мають у своєму складі компоненти, які звужують пори і зменшують жи-роотделение. Текстуру краще вибирати у формі крем-гелю, він має більшу кількість води в складі, ніж звичайний емульсійний крем, а його щільна текстура досягається з допомогою загу-щающих добавок, які зв’язують воду. Крему для жирної шкіри можуть зовсім не містити натуральних олій, а тільки зволожуючі і живильні компоненти, начебто каприлик/каприк тригліцеридів, алантоїну або гіалуронової кислоти. Крім того, для зменшення запальних процесів у шкірі, в кремах можуть міститися бісаболол, Д-панетенол і вітамін Е.
Володарки нормальної шкіри особи можуть порадіти – у них ідеальний тип шкіри. Проте щоб зберегти цю красу в первозданному вигляді, потрібен ретельний догляд. Нормальна шкіра потребує незначного зволоження і захист. Для того щоб не зіпсувати даний природою водно-жировий обмін не варто використовувати і жирні поживні креми. Актуально застосування мінеральних масел, екстрактів водоростей, ультрафіолетових фільтрів.
Нічні креми зазвичай жирніше, так як їх основною функцією є живлення шкіри корисними елементами під час нашого сну. Нічні косметичні засоби володіють здатністю проникати в нижні шари епідермісу, щоб доставити туди біологічно активні речовини, такі як вітаміни, екстракти різних цілющих трав, речовини, що сприяють регенерації клітин і зволожуючі компоненти.