Як вибрати кошерний бар

10-3-2019

Ресторан традиційної єврейський сучасної ізраїльської кухні Таки Так. Єдиний такий бар в Одесі – відкритий для гостей будь-якого віросповідання і національності. Кожному відвідувачеві ми раді запропонувати як традиційні страви єврейської кухні, так і європейське меню, що включає в себе найбільш популярні страви різних національних кухонь. До послуг наших гостей затишний бар, де ви можете як просто смачно перекупити, так і провести з нагоди якого – не будь важливого для вас події. Ми також пропонуємо приготування страв на винос і обслуговування виїзних заходів будь-якого рівня. Також у нас можна замовити їжу додому або в офіс. Також хочемо вам порекомендувати http://kosherbar.net/kontakty/

Наш шеф – кухар гарантує, що ви залишитеся задоволені частуванням, який би пункт меню ви не вибрали. Меню бару включає безліч гарячих страв з м’яса, риби і птиці, традиційні гарячі і холодні закуски (обов’язково спробуйте хумус і фалафель. Гостинний і привітний персонал допоможе Вам організувати бенкет для будь-якого важливого події, релігійного та святкового застілля – ювілеї, брит – мила, бар – міцва, хупа. Асортимент страв з м’яса здивує навіть найвибагливішого відвідувача; лехем бассар – баранина, обсмажена з овочами і запечені на сковороді під тонким шаром тесту; смачна шоарма на свіжій лаффе; чинахи з молодого баранчика; риба по – марокканські; іракське блюдо кубі, відоме, як єврейські манти; пікантна бастурма з індички. Спробуйте салат фетуш, ароматні супи і освіжаючі домашні морси з маракуї, про яких жителі містечок не могли і мріяти.

Єдиний такий бару — відкритий для гостей будь-якого віросповідання і національності. Кожному відвідувачеві ми раді запропонувати як традиційні страви єврейської кухні, так і європейське меню, що включає в себе найбільш популярні страви різних національних кухонь.