Що ж таке картинг і як вибрати картодром?

8-28-2019

Картинг сьогодні користується величезною популярністю не тільки як розвага, але і як вид спорту. Чим картинг заслужив таку любов і повагу? Це гострота відчуттів, адреналін, можливість показати свої водійські навички і зняти стрес. Картинг — це просто весело! У цій розвазі може брати участь абсолютно будь-яка, навіть дитина. Відмінний спосіб корпоративного та сімейного відпочинку. Також хочемо вам порекомендувати блокбастер картинг

Картинг — це гонки на спеціальних гоночних автомобілях невеликих розмірів з маленькими колесами. Таке авто складається з рами, двигуна і сидіння. Керувати цим гоночним автомобілем простіше простого через відсутність коробки передач. Розрізняють два види картингу: спортивний (професійний) і прокатний (Аматорський).
Якщо говорити про аматорському картингу, то він досить безпечний, незважаючи на те, що багато хто асоціює його з високим ризиком для здоров’я. Найстрашніше, що може трапитися з початківцем гонщиком, – це садна і забої. Хоча і це малоймовірно.

Перед кожним заїздом учасник зобов’язаний надіти спеціальну екіпіровку, яка надається картодромом. Це шолом, комбінезон і рукавички. А ось взуття захопіть зручніше, це можуть бути улюблені кросівки або черевики. Що стосується професійного картингу, то там екіпірування трохи відрізняється, втім, як і самі автомобілі і траси.

Перед кожним заїздом гонщик проходить інструктаж.

Як вибрати картодром?
При виборі картодрому в першу чергу варто звернути увагу на стан траси. Покриття повинно бути рівним, якісним, мати оптимальну довжину. Якщо ви новачок, краще віддати перевагу закритому приміщенню.

Автомобілі повинні бути в хорошому стані, не зношеними, легко керованими. Саме від картів багато в чому залежить Ваша майбутня гонка. Шини карта повинні бути накачані до потрібного тиску, сидіння — зручним, а кермо добре обертатися. Педалі гальма і газу повинні миттєво реагувати на натискання.

Додаткові послуги
Не забудьте дізнатися про такі додаткові послуги, як хороша роздягальня, душ, кафе, де можна перекусити і випити чашечку кави. Ці критерії підвищують рівень картодрому в рази.

Що стосується цін, то вони можуть сильно відрізнятися в залежності від послуг, пропонованих картинг-центр. Погодьтеся, краще заплатити більше, ніж кататися на разваленных картах по нерівній трасі.