Як вибрати готель в Коблево

10-24-2018

Напевно, мало хто знає, що Коблево як курорт починав свій розвиток у другій половині 60-их років ХХ століття. Звичайно, якщо порівнювати його в плані курортного віку з іменитими місцями відпочинку, наприклад, найближчої сусідки Одеси, то Коблево просто юн. Звичайно, в той час ніхто не розраховував знайти тут готелі Коблево. Початком послужили простенькі дерев’яні будиночки на узбережжі, в яких відпочивали робітники підприємств, як тут прийнято говорити, молдавської та української (миколаївської) сторони. Але саме вони і стали своєрідною рушійною силою, яка привела в рух цей благодатний край. Зараз же “Парадіз” – готель в Коблево, яка одна з небагатьох може похвастатся високим сервісом і відмінною ціновою політикою.
Також хочемо вам порекомендувати забронювати номери в кращому готелі Коблево “Кипарис ” на сайті https://koblevokiparis.com/booking/
Зовсім не випадково один з готелів найбільшого курорту на чорноморському узбережжі Миколаївської області так і називається: «Парадіз» – рай. На території цього комплексу відпочинку, рівній 1,5 га, розташовані не тільки сучасні комфортабельні корпуси, але і передбачено все необхідне для відпочинку дітей і дорослих. Продумані питання харчування, в тому числі можливе замовлення індивідуального меню, та різноманітного дозвілля. Більшу частину бази відпочинку «Парадіз» становить упорядкована паркова зона, площа якої 0, 8 га. Всі основні об’єкти розважальної інфраструктури курорту знаходяться в крокової доступності. До пляжу буквально пара сотень метрів.
Вибравши «Парадіз» для проведення своєї відпустки і дитячих канікул, ви зможете чудово відпочити і оздоровитися. Вже сьогодні на офіційному сайті можна подивитися, якими будуть на готелі Коблево ціни в майбутньому сезоні. Раніше бронювання завжди дарує багато приємних сюрпризів. Тому варто якомога швидше дізнатися про те, що підготували для вас на курорті Коблево.
Своє дозвілля завжди можна доповнити екскурсіями з відвідуванням найближчих пам’яток Одеси, Миколаєва та інших місць. Тут же знаходиться відомий далеко за межами регіону центр виноробства, який також можна відвідати з екскурсією. Ви дізнаєтеся чимало цікавого про історію виноробства в цьому краї, про кращих винах і коньяках Коблево і зможете відвезти в якості сувеніра пляшечку сонячного напою.