Як вибрати гарні квіти.

5-17-2018

Як вибрати гарні квіти.
Щоб подарунок та увагу не перетворилися в конфуз і не поставили дівчину у незручне становище, заходячи в квітковий магазин потрібно чітко знати, що необхідно. Для того, щоб не губитися у флористичному рай, слід запам’ятати кілька загальноприйнятих правил. Знаючи, які квіти любить дівчина, дуже легко підібрати для неї букет. Однак, якщо ви знайомі не так давно, особливих переваг не знаєте, то, збираючись на перше, друге, третє побачення, пам’ятайте, що букет повинен відповідати рівню ваших відносин. Подарувавши величезний букет з мільйона яскраво-червоних троянд, ви мимоволі поставите дівчину у незручне становище, адже тепер вона буде думати, що завдячує вам. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі tsvetniki.ru.
Обмежтеся однією-трьома трояндами. См. також Сорти троянд з фото і назвами. Якщо ви також не знаєте її улюблений колір, вибирайте все, крім яскраво-червоних. Адже це колір пристрасті і вогню. Не поспішайте бентежити дівчину такими, нехай навіть мимовільними, натяками. Однак, будь-який колір може порадувати, так і образити. Психологи вже давно вивчають магію кольору, тому, вибираючи букет, незайвим буде звернутися до їхніх порад.
Червоний. Незважаючи на те, що червоні троянди б’ють усі рекорди щодо популярності, потрібно чітко усвідомлювати, кому вони призначені. Такого роду квіти викликають у підсвідомості почуття пристрасті і збудження. Тому краще всього зв’язувати такими квітами себе з людиною, до якої у вас сильні почуття і серйозні наміри. Зелений. Колір луків, дерев і трав, несе в собі життєві сили. Зрозуміло, букети не повинні бути одного кольору і розбавити основний колір свіжої зеленню просто необхідно. Жовтий.