Як вибрати електросамокат

11-7-2018

Как выбрать електросамокат
Перед придбанням якоїсь речі, нас завжди осягає проблема вибору, а особливо це стосується купівлі будь-якого транспортного засобу. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно вибирати електросамокат. Яку модель електричного самоката краще вибрати? На які важливі аспекти варто звернути увагу перед покупкою? У даному матеріалі ми спробуємо дати відповіді на всі ці питання.
Також хочемо вам порекомендувати здесь как вариант
Купуючи електросамокат, в першу чергу необхідно поцікавитися яку потужність має його акумулятор. Окремі китайські моделі розраховані максимум на 8 кілометрів руху на одному заряді. Хоча при цьому, реалізатори нерідко схильні істотно завищувати даний показник, вказуючи від 10 до 15 кілометрів. Цю відстань абсолютно несерйозна для електросамокатів! Найкращим вибором буде вироби, здатні е долати дистанції від 25 кілометрів і більше. Нижче ми пояснимо чому.
Тут важливо підкреслити, що представлене засіб пересування має дуже компактні і ергономічні параметри, а чим менше транспорт, тим сильніше буде відчуватися швидкість, з якою Ви пересуваєтеся на ньому. Є моделі з можливістю розгону всього від 10 до 12 кілометрів на годину. Це – відмінний варіант для дитини. Розглядати всерйоз такий апарат як засіб пересування неприйнятно. Оптимальною швидкістю для електросамоката буде від 22 до 27 кілометрів на годину. При такому розгоні користувач буде відчувати максимальний комфорт, при цьому нарощувати швидкість не буде виникати бажання.
У лінійці електричних самокатів можна зустріти моделі, у яких різні розміри коліс – від чотирьох до дванадцяти дюймів. Краще всього віддати перевагу тим, у яких колеса від 8 до 10 дюймів. Такий розмір прийнято вважати найбільш оптимальним. Дуже маленькі колеса загрожують великим незручністю під час їзди, оскільки на них важко справлятися з нерівностями траси, ямами, вибоїнами та іншими, нерідко зустрічаються на шляху перешкоди. Надмірно великі колеса суттєво обтяжують обладнання і роблять його громіздким.
Вага є важливим фактором, на якому варто зупинитися докладніше перед покупкою електросамоката. Даний засіб пересування означає, що воно повинно бути легким. Розбіг маси таких виробів дуже великий. Він варіюється від дев’яти до п’ятдесяти кілограм! Оскільки самокат призначений для пересування на ньому лише однієї людини, то кращим рішенням буде купити електросамокат вагою від десяти до двадцяти кілограм. Це полегшить завдання занесення в приміщення, а також, якщо сяде акумулятор, на ньому можна буде їхати як на простому самокаті.