Як вибрати електросамокат

11-7-2018

Как выбрать электросамокат
Швидкість самоката вагомо відрізняється різницею в залежності від моделі. Найнижча швидкість становить близько десяти-п’ятнадцяти кілометрів на годину. Така швидкість підійде тільки дітям. При цьому, якщо ви впевнено почуваєте себе, краще всього вибирати самокат, швидкість якого буде від двадцяти до тридцяти кілометрів на годину. При русі на занадто високій швидкості, що перевищує тридцять кілометрів на годину, поїздка буде небезпечною.
Також хочемо вам порекомендувати здесь как вариант
Електросамокати випускають з самими різними діаметром коліс. Зазвичай це від чотирьох до дванадцяти дюймів. При цьому краще всього вибирати близько восьми або десяти дюймів. Це самий оптимальний варіант середніх коліс. При цьому у маленьких колесиків низька прохідність, вони не зможуть добре долати різні перешкоди і тріщини, вибоїни на дорозі. А дуже великі колеса, не дивлячись на високу прохідність не дуже зручні, оскільки додають габаритів і ваги конструкції. Варто звернути увагу на не прикриті колеса і вибирати ті у кого колеса мають крила. Це захистить вас від неприємних бризок з-під коліс води або бруду.
Необхідно вибрати оптимальний вага самоката, адже при дуже важкій вазі він не буде транспортабельним, а при дуже легкому може не зручно котитися на перешкоди з-за поганого зчеплення, що викличе дискомфорт і незручність. Вага доступний для самоката варіюється від восьми до п’ятдесяти кілограм. При цьому варто вибирати самокат, вагою десять-двадцять кілограм. У цьому випадку, ви зможете, при необхідності, піднімати його самостійно, а на дороги котиться без особливих проблем.
Намагайтеся вибирати маленькі моделі самокатів. Це зробить легкої його транспортування і зберігання особливо в маленьких приміщеннях. Ще є моделі, на які особливо варто звернути увагу. Це складні моделі, які мають складні сидіння і різноманітні інструменти, які знадобляться для цього. Вони можуть становити проблему. Краще всього подивитися на моделі зовсім без сидіння, вони набагато зручніше. Мають легкість, а їх складання і розкладання займе всього кілька хвилин. Це справа смаку, в залежності від того що вам найбільше подобається їхати стоячи або сидячи.
При швидкості в двадцять п’ять тридцять кілометрів на годину підсвічування дуже важлива, особливо якщо справа стосується темного часу доби. Слід, зупинить свій вибір на яскравому підсвічуванню. Щоб було видно вас, і ви могли чітко розгледіти рухається транспорт, адже без фар зовсім погано їздити, за будь-яким маршрутом, в темний час доби. Це може бути дуже травматично. Функція электосамокатов дозволяє легко встановити будь-яку підсвічування на ваш вибір. Особливо важливо це при відсутності вбудованого освітлювального приладу в ваш агрегат, що зустрічається досить часто на будь-яких моделях.