Як вибрати дитячу коляску

11-1-2018

Как выбрать детскую коляску
Коляски для дітей бувають різні. Вони відрізняються не тільки за матеріалами, забарвленням, але і за призначенням. Одні коляски можна використовувати лише до певного віку дитини, інші – легко трансформуються у міру необхідності. Сьогодні виробники пропонують величезний вибір коляски для подорожей, коляски-тандеми (наприклад, для двох дітей), коляски з трьома колесами, коляски з сидінням у напрямку ходу руху і проти нього і багато інших.
Також хочемо вам порекомендувати детская коляска как выбрать
Модель. Чи Часто ви подорожуєте, скільки у вас дітей, в який час року більшою мірою буде використовуватися коляска? Тобто вибір моделі коляски буде залежати від вашого способу життя і сімейної ситуації. Якщо у вас діти-погодки, то має сенс вибирати тандем. Якщо ви часто подорожуєте, то коляска повинна бути маневрової і легко складатися. Як правило, батьки міняють три коляски, поки дитина не виросте, тому багато хто віддає перевагу багатофункціональним моделям.
Розміри. Розмір коляски визначається по ширині коліс. Не полінуйтеся виміряти ширину ліфта, дверного отвору. Подумайте, чи поміститься коляска в передпокій. Навіть якщо коляску можна складати, кожен день по кілька разів робити це втомлює і проблематично. Якщо у вас є машина, зіставте місткість вашого багажника і розмір виробу в складеному вигляді.
Колеса. Від їх розміру залежить функціональність і маневреність коляски. Якщо колеса маленькі, то коляска легка, легко керована. Однак вона не підходить для зимових прогулянок, сльоти, нерівних доріг. Для негоди і «розбитих» доріг краще вибирати великі гумові колеса. Відмінну прохідність по снігу дають також великі пластикові колеса. Є коляски і з плаваючими колесами – вони повертаються на 180 градусів. Ними дуже зручно управляти, головне, щоб у такий коляски була функція фіксатора коліс.
Функція гальмування. Гальма-трубка може блокувати відразу два колеса, часто мами віддають перевагу саме йому, оскільки його легко натискати. Інший варіант – гальмо-педаль для блокування кожного колеса. Вибір залежить виключно від ваших уподобань. Крім того, останнім часом все частіше зустрічаються моделі з верхнім ручним гальмом: це зручно для мам, які не припиняють вести активний спосіб життя з народженням малюка, поєднуючи прогулянки з пробіжками або катанням на роликах.
Ручка. Є ручки, знижують навантаження на кисть. Також ви можете вибрати серед фіксованих ручок і перекидних. Перекидна дозволяє змінювати напрямок руху коляски: малюк може їхати як обличчям до мами, так і спиною до неї. Нарешті, важливий момент – можливість регулювання висоти ручки. Це може бути особливо актуально, якщо в родині родичів велика різниця в зрості.