Як вибрати анкету для візи в Китай

11-14-2018

Как выбрать анкету для визы в Китай
Увага! Згідно з угодою між урядом Спеціального адміністративного району КНР Сянгана (Гонконг) і урядом України про безвізові поїздки громадян, з 04 листопада 2010 року громадяни України можуть в’їжджати в Гонконг з туристичною метою без наявності візи в Гонконг. Термін перебування на території Гонконгу не повинен перевищувати 14 днів. У разі перебування понад 14 днів оформляється відповідна віза в Консульстві КНР.
Також хочемо вам порекомендувати анкета для визы в Китай
Закордонний паспорт, як мінімум з двома чистими сторінками для мульти візи розворот і дві чисті сторінки (термін дії не менше 6 міс. для візи з коридором 6 міс., і не менш 12 міс. з коридором 12 міс.). Заявники, у яких паспорт виданий з 01/01/2015 року зобов’язані надати копію ВСІХ сторінок другого або попереднього анульованого закордонний. паспорта.
Існують два типи студентських віз: X1 (термін навчання понад 180 днів) і Х2 (термін навчання менше 180 днів). Отримали візу категорії X1 повинні протягом 30 днів з моменту в’їзду в країну звернутися у відділення в’їзду/виїзду місцевих органів громадської безпеки, що знаходяться на території передбачуваного місця проживання, з метою оформлення проживання.
Тепер є можливість відвідати Пекін в рамках короткочасної поїздки без оформлення китайської візи. З 1 січня 2013 року іноземні туристи, наступні в третю країну, мають туди візу та квитки, можуть отримати дозвіл на 72-годинний безвізовий транзит (TWOV) в Пекінському міжнародному аеропорту (Beijing Capital International Airport, BCIA). Ця програма особливо корисна для транзитних пасажирів і ділових мандрівників. Нововведення буде поширюватися на громадян 45 країн, в тому числі і Україну . Скористатися правом на безвізовий в’їзд буде можливо тільки при транзиті через міжнародний аеропорт Пекіна. Термін перебування – 72 години. При цьому не можна прилетіти в аеропорт, а виїхати на поїзді або вилетіти з іншого міста; всі перельоти – тільки через BCIA. Іноземець, який отримує дозвіл провести в Пекіні 72 години без візи, не має права покидати столицю. Крім того, протягом 24 годин він повинен зареєструватися в поліції. У разі порушення цих правил мандрівникові загрожує довічна заборона на в’їзд у Китай.
З 30 січня 2016 року в Шанхаї (а заодно і в провінціях Цзянсу і Чжецзян) діє 144-годинний безвізовий режим для транзитних туристів. Скористатися ним можуть громадяни 51 країни, за умови проходження через Китай з однієї країни в третю. Правила поширюються не тільки на тих, хто подорожує літаком, але і на мандрівників, що віддають перевагу залізничному і морському транспорту.