Як створюється зоопарк.

8-30-2018

Як створюється зоопарк.

Сумнівався до останнього їхати чи ні, тому що, прогноз погоди не мовив нічого хорошого – похмуро і дощ. Було б сумно приїхати в зоопарк і не побачити все, що хотілося. Так, і ціна не мала, і їхати не близько. На будівництво об’єкта пішло 2 роки. Це була мрія його дитинства, і вона збулася. Михайло багато вивчав тварин і спілкувався з власниками зоопарків всього світу. Набравшись досвіду, він придбав заміський будинок, в якому з’явилися перші мешканці, але з часом місця і часу для них стало не вистачати. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі lutsk.eu.
Зараз власник, приходить погратися і побалувати своїх улюбленців після закриття зоопарку, коли відвідувачів вже немає. За зразок були взяті європейські зоопарки, в яких тварини знаходяться близько від відвідувачів, але надійно огороджені. Головною метою було створити такі умови, щоб зоопарк, а зокрема тварини, були доступні і відкриті для відвідувачів цілий рік. З цього і пішла назва 12 місяців. Постояльцям зроблені просторі та комфортні, під їх середовище проживання в живій природі, зимові та літні вольєри.
До того ж, будь-який бажаючий може стежити за новинками та заходами у зоопарку, завдяки газеті, доступною в електронному форматі на офіційному сайті. Там можна дізнатися про нові поповнення та життя тварин. Про них трохи пізніше розповім, хоча не терпиться. Оскільки відкриття було не так давно рослинності на території небагато. Немає великих дерев і кущів, але молоденькі саджанці посаджені, так що через кілька років вони прикрасять зоопарк і зроблять тінь.