Як швидко набрати м’язову масу.

4-17-2018

Як швидко набрати м’язову масу.
Якщо ваша мета це додаткова м’язова маса і ви хочете знати, як правильно планувати набір ваги, тоді читаємо цю статтю. Коли ми говоримо про приріст ваги, то звичайно ж розуміємо набір якісної м’язової маси. Але потрібно розуміти, що неможливо постійно прогресувати і додавати у вазі і при цьому мати прес кубиками. Їх в інтернеті повно. Зробити це не важко, а отриманий результат будемо відправною точкою для подальших дій. Але якщо раптом ви не зможете порахувати кількість споживаних вами калорій за першою методикою, тоді є інша. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі гейнер купить.
Швидкість вашого базового метаболізму можна вирахувати за наступною методикою. Просто помножте свою вагу на 22 (організм за рахунок базового метаболізму спалює приблизно 22 калорії на кілограм ваги). Якщо, ви переважно працюєте головою та інтенсивна фізична активність у вас тільки на тренуванні, то додайте ще 50 відсотків. Якщо вам доводиться працювати не тільки головою, а й руками, тоді додайте 65 відсотків. При повсякденному важкій фізичній роботі додавайте всі 90 відсотків до базового метаболізму.
Такий метод не дуже надійний і точний, але дає приблизне розуміння потреби вашого організму в калоріях. На наступному кроці потрібно оцінити склад дієти на якість одержуваних калорій. Тобто яке процентне співвідношення жирів, білків і вуглеводів. При фізичних навантаженнях організм повинен отримувати не менше 1.5 грамів білка на кілограм вашої ваги. Та маячня, що організм не засвоїть більше 30 грамів білка за раз. Засвоїть головне давати білок вчасно. Ми ж повітрям не надуваемся. А всього лише добавка.