Як пройти співбесіду на роботу!!!!

10-28-2019
Картинки по запросу найти работу

Те, що в наші дні влаштуватися на роботу тільки при наявності диплома про вищу освіту досить складно, – відомо. Великі компанії вже давно перейняли західний манер «співбесіди» – «job interview», висловлюючись англійською мовою. Важливо переконати роботодавця у правильному застосуванні наявного багажу знань на благо цієї компанії. У даній статті ми розглянемо аспекти, які важливі для роботодавців у сфері entertainment і hotel – індустрії. Як вести себе на співбесіді. Але потрібно вміти обґрунтувати: чим саме будуть корисні Ваші досягнення, знання, досвід конкретно даної компанії. Швидко знаходити відповіді на найнесподіваніші запитання; не боятися жартувати, але відчувати міру. Також хочемо вам порекомендувати http://pro-robotu.ua/

Дуже дратують відповіді – відмовки – «треба подумати, оцінити», «не знаю», «важко сказати». Подумайте, яке враження склалося у Вас, почувши такі відповіді на свої питання. Ви повинні показати готовність вчитися, розвиватися і працювати. Відповідно – заробляти хороші гроші, так як вважаєте, що Ви цього варті, виконуючи свою роботу на дійсно високому рівні. Безсумнівно, бути впевненим у собі – це дуже здорово. Але все ж, ми рекомендуємо нашим артистам та працівникам персоналу підготуватися, будь то скайп – інтерв’ю або зустріч наживо. Для деяких претендентів завдання ускладнюється, якщо job interview буде проходити на англійській мові. Питання, які, можливо, Вам зададуть на співбесіді: Розкажіть про себе. Не варто розповідати, де Ви провели дитинство:) Розкажіть про свою освіту, про те, що корисного Ви взяли з навчання. Розкажіть про практику роботи, про свій досвід.

Питання досить широкого поля, і тільки Вам вирішувати, про що варто згадати, а про що ні. Подумайте, про що б Ви хотіли почути на місці роботодавця. Тільки не забувайте, що все сказане – потрібно буде підкріпити ділом. Чому Ви зацікавлені в цій посаді (в роботі / в даній компанії). Але це не обов’язково, просто можна взяти на замітку. Розкажіть про своє самому гідному досягненні. Але слід пам’ятати – треба аргументувати, чому саме ця подія Ви називаєте найбільш значущим – чого навчилися, які відкриття зробили, і т. Назвіть 3 своїх гідності і 3 недоліку. Така якість, як «трудоголік» – занадто багато працюю – не підходить)) А от, наприклад , «опоздун» – дуже навіть нічого. Тут варто розповісти про те, як Ви боретеся з цим якістю. Ось так просто і одночасно геніально можна піднести свій недолік.