Як правильно вибрати готель.

3-15-2018
Як правильно вибрати готель.

Вибір готелю один з найдовших етапів підготовки до подорожі. Адже стільки всього треба передбачити. Сьогодні ми поговоримо про Парижі, а точніше про те, як вибрати готель у місті закоханих. Перш ніж перейти до вибору готелю, варто розібратися в адміністративно-територіальному поділі Парижа. Вартість проживання залежить не тільки наскільки готель віддалений від центру, але і в якому окрузі вона знаходиться. і 2 округ — самий старі і дорогі райони. Тут знаходиться Лувр, вулиця Ріволі і звичайно ж одні з найдорожчих готелів Парижа. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Отель львов центр.
Бюджетні варіанти проживання в даному районі починаються від 1000 гривень за ніч, що скажемо чесно, зовсім не бюджетно, особливо для тих готелів, що представлені в даній ціновій категорії. Трохи дешевше, від 800 грн/ніч можна знайти готель у другому окрузі. й округ — район Маре, місце для любителів дизайнерських речей. В окрузі проживає єврейська громада Парижа, а з кінця 70-х це місце облюбували і представники нетрадиційної сексуальної орієнтації. Особливо популярних пам’яток тут немає, але тим не менш ціна на проживання — від 1000 грн/ніч.
й округ — більш популярне місце серед туристів. Частину району займає все той же Маре. В четвертому окрузі розташовані такі визначні памятки як Нотр-Дам, Центр Жоржа Помпіду, Будинок-музей Гюго. Ціни на проживання від 4000 руб/ніч. і 6-й округ — це знаменитий Латинський квартал, найстаріший район Парижа. Тут знаходиться Сарбона, Люксембурскій сад, церква Сен-Сюльпіс. Ціни на готелі також від 1000 грн/ніч. Це один з найпопулярніших районів для проживання у туристів.