Як правильно вибрати фарбу для поверхонь.

9-3-2018

Як правильно вибрати фарбу для поверхонь.

І не просто вибрати, а й підібрати за кольором, якістю, довговічності і сумісності з тим чи іншим підставою. Вся добірка та підготовка яких полягає лише в збовтуванні банки з фарбою і откупориванию кришки, все. Сучасні технології дозволяють наносити на поверхню не просто фарбу, а цілу систему лакофарбових матеріалів. Одним словом поверхні повинні бути приготовані, очищені, знежирені, загрунтовані і подшпаклеваны. І все це необхідно вибирати тієї ж фірми, що і сама фарба. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі автомобильная краска.
Тільки при дотриманні повної сумісності матеріалів і правильному виконанні всіх інструкцій по застосуванню лакофарбового матеріалу можна домогтися найкращого зовнішнього ефекту поверхні. Деякі фірми – виробники випускають такі фасадні фарби, які не вимагають яких – небудь додаткових операцій. Так, наприклад, багато шведські і фінські фарби дозволяють нанесення не тільки на негрунтованную поверхню, але і на іржу.
Мінеральні поверхні, при зниженні температури властиві вбирати в себе вологу, а при зростанні температури – віддавати її у вигляді пари. Для цих поверхонь передбачені водостійкі, паропроникні фасадні фарби. Фарби, які не дають фасаду дихати викликають скупчення вологи всередині, а це, як відомо, призводить до руйнування всього підстави стін. Старі цегляні поверхні, поштукатурені щільними цементними штукатурками і покриті погано – дихаючими фарбами, перетворюються в рихлу масу.