Як поремонтувати айфон

8-5-2018

Незважаючи на те, що смартофони iPhone є найнадійнішими в світі, вони теж з часом можуть ламатися. По-перше, не виключається заводський брак, хоча таке відбувається нечасто, по-друге, несправності виникають з вини самих власників гаджетів. Також часто крім внутрішнього ремонту iPhone, необхідна заміна екрану iPhone. Хочу порекомендувати сайт по ремонту айфонів http://applekiev.com.ua/category/apple-service/

Є кілька характерних причин, саме із-за них телефон виходить з ладу. На айфон може потрапити вода, власники нерідко кидають мобільний пристрій, псується девайс через потрапляння бруду всередину корпусу. Програмне забезпечення також може служити причиною збоїв в роботі iPhone. Чому таке відбувається? Збої виникають, якщо була спроба завантажити нелецензионное, некоректно перервана установка програми, активація або розблокування айфона проведена з порушеннями.

Важко гарантувати стабільну роботу смартфона, коли його ремонт проводиться некваліфікованим майстром, тим більше, якщо Ви беретеся за ремонт iPhone самостійно. Під час робіт можна пошкодити інші деталі пристрою, до того ж, необхідно встановлювати тільки оригінальні запчастини, а які саме, Ви можете і не знати. Про всі тонкощі відновлення гаджетів відомо тільки досвідченим майстрам, а невмілі руки можуть зіпсувати айфон остаточно. Тому в разі виникнення несправностей iPhone настійно рекомендується звертатися тільки в спеціалізовані сервісні центри.

Ремонту iPhone – важливість своєчасного звернення
Чому не варто відкладати відвідування СЦ в разі поломки телефону? Попадання вологи або пилу плату пристрої можуть призвести до замикання. Чим раніше буде проведена необхідна профілактика і ремонт Айфона, тим менше Вам доведеться платити грошей за деталі і роботу. Спроба просушити телефон на батареї може привести до плачевних результатів, а при треснутом склі екрану пил легко проникає в корпус. І чим швидше ви відремонтують телефон, тим раніше Ви зможете повноцінно використовувати його.

ремонт iPhone

Ремонт айфона в нашому сервісному центрі
СЦ NotebookCenter здійснює будь-ремонт смартфонів Apple, ми з гарантією відновлюємо працездатність моделей iphone 3/ 3G/ 3GS; 4/ 4S ; 5/ 5C/ 5S ; 6/ 6 Plus. Звернувшись в наш сервісний центр Apple, ви не розчаруєтеся:

Ремонт iPhone буде проведений в найкоротші терміни;
Ви отримаєте якісне, ввічливе обслуговування;
На роботу надається гарантія;
Ремонт Вам обійдеться недорого;
У нас встановлюються тільки оригінальні деталі.
Характерні несправності Айфонів і способи їх усунення:

Touchscreen iPhone не реагує на дотики
Щоб не виникало проблем, працювати з тачскріном айфона слід тільки сухими і чистими руками. Але якщо все одно сенсорний екран перестав чітко реагувати на дотик пальців або не відгукується зовсім? Можна спробувати виконати наступні дії:

Якщо на екрані є захисна плівка, спробуйте її зняти, і попрацювати без неї;
Протріть екран м’якою матерією – це може допомогти;
Спробуйте перезавантажити гаджет. Після перезавантаження працездатність може відновитися.
Якщо нічого не допомогло, зверніться в наш сервісний центр Apple в Києві, ми проведемо діагностику і при необхідності ремонт iPhone 4 і інших модифікацій швидко і якісно.

Заміна скла iPhone
Навіть при падінні з досить великої висоти Ваш айфон може вціліти, але ось скло на дисплеї, як правило, тріскається. Що робити в цьому випадку? Тут без варіантів – самостійних дій краще не вживати. Звертайтеся в сервісний центр iPhone, такий ремонт по заміні дисплея 5, 5s, 5c (і інших моделей Apple) в NotebookCenter займе не більше 40 хвилин.