Як поліпшити свій сайт.

9-12-2018

Як поліпшити свій сайт.

На певному етапі життя сайту, блогу чи Інтернет – магазину, власник замислюється про його поліпшення. Це може бути пов’язано з різними причинами: із метою збільшення доходу, при моральному старіння сайту, просто за бажанням, або ж після санкцій пошукових систем. Якщо раніше на зростання відвідуваності та якість ресурсу в баченні Яндекса грали посилання, а потім ще й довгі унікальні тексти, то тепер одним з головних факторів в просуванні і ранжируванні його в пошукових системах, є його поведінкові фактори. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі модуль поиска туров.
Поведінкові фактори – це дії користувача на сайті: час перебування, переходи з внутрішнім сторінкам, діляться користувачі посиланнями на ресурс в соціальних мережах, приходять повторно і т. Для поліпшення поведінкових факторів необхідно мати красивий і зручний дизайн сайту, цікаву, актуальну і повну інформацію по темі статті і т.
Завдяки правильно продуманої навігації сайту і грамотної внутрішньої перелінковки статей, ви зможете збільшити кількість переходів по сторінках, зростання показника яких суттєво покращує рівень сайту в баченні Яндекса. Що стосується сірих методів накрутки поведінкових факторів, то вони розпізнаються Яндексом і, зрештою, тільки нашкодять ресурсу, причому такі дії можуть і зовсім виявитися фатальними для ресурсу. Невід’ємною частиною покращення сайту є і юзабіліті. Юзабіліті сайту також відноситься до факторів, які так чи інакше впливають на ранжирування.