Як отримати запрошення на роботу в Польщу!!!!

8-16-2019

Чому ж принципово працевлаштуватися легально в Польщі. У даний момент міграція українців у Польщі зросла у кілька разів, ганьбу з минулими роками. Прийшов час обговорити, як все таки українці їздять за польським національним запрошеннями і що їх чекає. У даний момент найпопулярніше Oswiadczen отримується українцями та на підставі якого можна отримати польську робочу візу на 180 днів. На жаль, люди, які отримують дані запрошення , знаючи підписуються на «липову» посаду.

Давно запрошення може допомогти тільки у відкритті візи, але ніяк не у працевлаштуванні. Українці відважний народ, у якого принцип: отримаю візу, а з роботою будемо розбиратися на місці. Чекає хороше таких людей, які приїхали в Польщу. На які проблеми доведеться натрапити і які є варіанти із ситуації. Яке ж вибрати запрошення в Польщу реальне чи все таки не справжнє. Такий закон був підписаний для залучення низькооплачуваних працівників. Наймач зобов’язаний податися в Urzad Pracy за місцем реєстрації компанії та оформити заяву на отримання робочого запрошення в Польщу.

На підставі даного польського робочого запрошення, вам потрібно отримати національну візу в Польщу d – 05. Після того, як ви отримуєте польську робочу візу, українець починає працювати саме в цій компанії, яка надіслала запрошення. З боку польського роботодавця, його робота виконана, він офіційно запросив на роботу в Польщу українця, а от українець, який «не доїде» до роботодавця, можуть явно початися проблеми. Дані незрозумілі ситуації виникають у багатьох працівників, які саме так і поїхали в Польщу.

Так як роботодавець, який надсилає польське робоче запрошення, як правило, вказує маленьку заробітну плату, а ось зазначеної зарплати у самому запрошенні немає, а в заяві є. А це означає, що по приїзду в Польщу і зміну компанії, новий роботодавець візьме вас на таку ж маленьку зарплату. Зовсім інша ситуація для українців, які до виїзду, вибрали компанію, в якій збираються працювати по прибуттю в Польщу. Це більше розрахована на фахівців з вищою зарплатою. Якщо ви відкрили польську національну візу на півроку, через 3 місяці почніть оформляти воєводське запрошення, для того щоб до закінчення вашої піврічної візи, було готове воєводське. Все для виїзду за кордон.