Як обрати швейну машинку

9-11-2018

Как выбрать швейную машинку
Коли я тільки починала робити перші кроки в портновском справі, моєї першої швейною машинкою стала мамина радянська «Чайка». Якщо хто застав цей час, напевно пам’ятає такі моделі. Головна їх відмінність від сьогоднішніх побутових швейних машинок в тому, що вони працювали від ножної педалі. Саме на «Чайці» я пошила своє перше плаття, і з досвіду можу сказати що шила вона непогано, навіть зараз знаходиться в робочому стані.
Також хочемо вам порекомендувати Выбор швейной машинки для дома
Шукайте машинку, щоб при поломці ви могли б відремонтувати її без проблем. У вашому місті повинні продаватися запчастини та замінні деталі. Майте на увазі, що для дорогих моделей всі комплектуючі деталі (лапки, і т. д.) будуть так само недешевими. Зверніть увагу на кріплення лапки. Якщо воно незвичне, заздалегідь уточніть – де можна придбати аксесуари для такої моделі.
Щоб без праці підібратися на швейній машинці до найважчим місцях в одязі, на ній повинна бути рукавна платформа. Як дізнатися чи є на ній таке пристосування? Для цього потрібно зняти зі швейної машинки відсік, який зазвичай розташований під голкової пластиною. Тепер можна з легкістю робити обробку низу рукавів, штанів, а так само пройм, горловин.
Якщо на швейній машинці варто комп’ютерний блок, але при цьому вона робить некрасиві прямі строчки, то звичайно це привід замислитися. На користь електромеханічної, але при цьому більш якісної роботи. Тому перед покупкою обов’язково перевірте виріб в роботі: рядок не повинна бути стелиться, всі стібки повинні бути однакової довжини і не стягувати тканину при пошитті.
Швейну машинку для початківців потрібно вибирати з групи побутових машин. Причина цьому висока швидкість у промислового обладнання. Якщо ви тільки вчитеся шити, то можете не впорається зі швейною машинкою, яка робить 5 тис. стібків в хвилину. Головна небезпека в роботі з промислової машиною у новачків — це травми. Можна запросто прошити собі пальці.
У мене на робочому столі стоїть машинка від Family. Це сама звичайна недорога швейна машинка з мінімальним набором функцій. З досвіду можу сказати, що користуюся я на ній всього двома рядками — пряма і режим обметування петель. Для роботи — більше не треба. Звичайно, якщо ви не вишиваєте клаптеві ковдри або займаєтеся печворк. Я шию на ній вже десять років і при правильному догляді прослужить вам така помічниця так само довго.