Як грати в страйкбол

5-28-2021

Страйкбол-одна з різновидів дорогих розваг для справжніх чоловіків. Однак наскільки безпечна гра в “солдатиків” по-дорослому? і які суворі правила повинен дотримуватися той, хто хоче взяти в ній участь? Якщо Хочете гарно відпочити , то рекомендуємо пограти в https://extremepro.club/straykbol на сайті .

Зброя перш за все

У андрія сьогодні хвилюючий день. Він йде купувати собі стовбур. Дорогими подарунками він, за своїм власним визнанням, тішить маленького рембо, що сидить всередині. Це місце хоч і не засекречене, але його точне розташування знають лише присвячені.

Андрій зупинився на автоматі вітчизняного виробництва. Були ще думки про кулемет – він обійшовся б, звичайно, дорожче. Справа не в грошах. Просто в майбутній війні іграшок і так буде предостатньо. Андрій-гравець. Його хобі-чоловічі ігри на свіжому повітрі в повному бойовій викладці. Не справжня війна, але справжні пристрасті.

Вони втілили в життя мрію мільйонів любителів комп’ютерних ігор. Вони можуть вибирати будь-яку зброю, спорядження і армію. Вони знають, як пройти війну і вижити. Страйкбол-одна з різновидів дорогих розваг для справжніх чоловіків.

Своєю появою страйкбол зобов’язаний японії. Після другої світової японцям як союзникам фашистської німеччини було заборонено мати власні збройні сили, використовувати бойову зброю і проводити військові навчання. Як альтернативу бойовому винахідливі японці створили пневматичні копії справжньої зброї, що стріляють пластиковими кульками.

Зброя для страйкболу

При зовнішній схожості і навіть цілком правдоподібною імітації ваги і бойової віддачі, вони не могли завдати сильних пошкоджень противнику. Маленька японська хитрість дозволила абсолютно легально займатися військовою підготовкою. Через деякий час пневматичні копії стали загальнодоступними, що і послужило поштовхом до появи воєнізованої командної гри.

Існує 3 основних типи страйкбольної зброї. Спринги: їх пружинний механізм використовується для дробовиків і гвинтівок, де автоматичний режим ведення вогню не передбачений. Газові моделі. Як правило, газ використовується для пістолетів і снайперських гвинтівок.

І найпопулярніший тип – це електро-пневматична зброя, або привід, як його прийнято називати в страйкболі. В основному це автомати і кулемети. На прилавках страйкбольного магазину гвинтівки, автомати, пістолети і гранатомети, а також каски, бронежилети і форма всіх мислимих військових підрозділів планети. Все це повинно створити той самий неповторний образ гравця, і дрібниць тут не буває.

Апгрейд зброї-наступна після зовнішнього вигляду складова успіху в бою. У москві це вміють робити всього кілька фахівців. І, звичайно, кожен поважаючий себе магазин, має власну майстерню.

Тюнінг може зрівнятися за вартістю з самою зброєю, в середньому від 500 до 1000 доларів. Ну, а рідкісні, ексклюзивні екземпляри за ціною вдосконалення обмежуються лише фінансовими можливостями власника.

Але скільки б не було технічних і фінансових можливостей для тюнінгу, існують жорсткі обмеження страйкбольної асоціації. Кулька не повинна вилітати швидше 120 м / с при грі в будівлях, і 160 на відкритому просторі. Є уточнення по швидкості для різного типу зброї і досвіду гравців, як в мінус, так і в плюс.

Бувалі страйкболісти знають: зброя, хоч і іграшкова, а все-таки зброя, і на швидкості 80 м / с пластикова куля, що вилетіла зі стовбура електропривідного зразка, здатна зламати зуб, а стрільба в упор може навіть загнати кульку під шкіру, тому бронежилети, окуляри і маски – це вже не антураж, а засоби індивідуального захисту, необхідні кожному, хто вирішив перейти кордон полігону.

Полігон-це ігровий майданчик, де страйкболісти можуть віддаватися своєму чоловічому хобі, не побоюючись ненавмисно підстрелити когось із місцевих жителів. Чим значніше територія полігону і більше можливостей реалізувати свою ігрову фантазію, тим вище його рейтинг в співтоваристві.

Всі страйкбольні полігони спочатку будуються під ідею або сценарій: друга світова, в’єтнам, афганістан. Відповідно, всі споруди в спорудженні будують відповідно до обраної епохи.

Побудувати мілітарі-парк-мрія будь-якого власника полігону, щоб можна було і сталінград влаштувати, і протистояння міфічної альтернативної історії, і навіть зімітувати сюжет сучасної комп’ютерної гри.”це такий опорний пункт оборони, де може перебувати штаб, може перебувати точка вузлової оборони. Ми з вами бачимо якраз, приїжджають командири груп, які заздалегідь відпрацьовують точки, сектори обстрілу, визначаючи для своїх бійців, наскільки це буде видимість, така до ігрова підготовка, яка проводиться в таких вузлових точках. Головне, щоб по закінченню заходу було, кому забратися”, – розповідає черепнін.

Початок гри нагадує щось середнє між військовим збором і туристичним зльотом. Хто поодинці, хто групами-в точку збору прибувають учасники команд. Ще є час перевірити зброю, а, може бути, навіть злегка підкріпитися. Велика ймовірність, що за кілька годин гри цього зробити не вийде.