Вулиця Горького

Вулиця Горького

Вулиця Горького

Вулиця Горького, до революції Михайло-Аркадиевская, знаходиться в Анапі, і це єдина вулиця, яка бере свій початок у центрі міста, а точніше від Театральної площі. Далі вулиця Горького йде на північний схід і закінчується на перетині з вулицею Селянська. На відрізку від Театральної площі до вулиці Червоноармійська, вулиця Горького протягом курортного сезону є пішохідною зоною.

Вздовж вулиці Горького розташована велика кількість кафе, магазинів і інших місць відпочинку, плюс її близькість до центрального пляжу міста, роблять вул. Горького завжди багатолюдній.Протяжність вулиці трохи більше 2 000 метрів, і рівно половина є пішохідною зоною. Тут розташована Літня естрада, Парк 30-річчя Перемоги, центральний універмаг Анапи, стадіон «Спартак», кілька готелів, автовокзал Анапи і центральний ринок.

У пішохідній частині, Горького, дуже красива і особливо в темний час доби, коли вона буквально потопає у вогнях ілюмінації. В цей час, чисельність людей, що гуляють по вулиці особливо велика, більше мабуть тільки на набережній Анапи.