Виноробня Stilianou

Виноробня Stilianou

Виноробня Stilianou

Виноробня Stilianou

У декількох кілометрах на південь до Кноссосу, в серці мінойських виноградників, у селі Кунави, сім’я Стиліану культивує на 30 акрах власної землі екологічно чисті виноградники і оливкові дерева в унікальному асортименті місцевих сортів – Видиано, Трапсафири, Вілана, Котсифали і Мандилари.

У цій бутік-виноробні на вершині невеликого пагорба, з захоплюючим видом на околиці, гості можуть продегустувати біологічні вина і оливкова олія, виробляються на володіннях господарів, а також відвідати виробничий цех і винний льох. Дегустації та екскурсії по території проводяться безкоштовно для всіх відвідувачів.

Сім’я Стиліану твердо вірить, що кожне місце має свій власний аромат і смак, і, протистоячи сучасному одноманітності і вирівнюванню, виробляє вино і оливкову олію, підкреслюють особливі достоїнства і винятковість критської кухні.

Сам винороб, Яніс Стиліану особисто буде радий вітати гостей в затишній гостинній обстановці свого виробництва, а також проведе екскурсію по винному льоху і залу з цистернами, де відбувається виготовлення вина і познайомить з ароматами і смаками критської кухні.