Відпочинок в Україні

1-23-2020

Отдых в Украине

Досить велика за європейськими мірками країна приваблює самобутніми традиціями, дивовижними пейзажами та привітністю.
Погодні умови для екскурсійного візиту ідеальні з квітня по жовтень.
Відпустку на узбережжі Чорного або Азовського морів з мінімальним туристичним потоком можна вдало провести в червні або наприкінці серпня. Один з найстаріших міст Східної Європи вражає дивовижним поєднанням прекрасною середньовічної архітектури і «шедеврів» радянського кубізму. У еклектично сформованому центрі старовинні будівлі зберігають гордовитий вигляд на тлі капіталістичних будівель. Тут повітря просочене підбадьорливим ароматом свіжозвареної кави, а затишні ресторанчики відкриті для гостей, щоб ознайомити їх з кулінарними традиціями старого міста. Також хочемо вам порекомендувати отдых в Украине

Страви галицької, польської, вірменської, єврейської кухні стануть приємною несподіванкою навіть для найвибагливіших гурманів. Енергійна і процвітана столиця гумору манить бурхливим нічним життям, розслаблюваним заняттям на березі Чорного моря, колоритним ринком , вишуканими пам’ятками архітектури. Одеса – мама, як ласкаво називають великий торговий порт корінні одесити, живе за своїми правилами, але незмінно залишається сонячної, зеленої, стильною. Собор розташувався на пагорбі над Дніпром і займає площу 28 га Храмовий комплекс пройшов через серію випробувань: монгол – татарських набігів, пожеж, реконструкцій. Фантастичний архітектурний ансамбль виконаний з червоного цегли, прикрашений декоративними плитками.

В його корпусах колись розташовувалися Семінарська церква, Палац – резиденція митрополитів, школа псаломщиків. Зведена слов’янами з дерева в XIII столітті, а потім укріплене каменем італійцями в XVI столітті споруда поєднала в собі різні стилі. У натовпі є ризик стати жертвою злодіїв, але нічого кримінального із мандрівниками не трапляється. Скільки коштує тур і чому в зоні не можна залишати нічого свого. Підбір турів більш ніж з 300 млн.
Я вам не скажу за всю Одесу. Мені було цікаво – чи впізнаю я ті місця, по яким гуляла трохи більше пів-віка тому.