Устричні ферми в Пор-Лекате

Устричні ферми в Пор-Лекате

Устричні ферми в Пор-Лекате

Устричні ферми в Пор-Лекате

На північний схід від Барселони знаходиться мальовничий регіон Лангедок-Руссільон. Тут в місті Грюиссан розкинулися плантації виноградників П’єра Рішара, а трохи південніше є курортне містечко – мальовнича лагуна під назвою Порт Леуцате. Він оточений водою з усіх боків – невеликими затоками на заході і Середземним морем на сході. Околиці його буквально кишать фермами розведення устриць, дістатися до яких можна від порту 627-й дорозі.

Центр розведення устриць складається з двох невеликих ресторанчиків, розташованих по берегах вузької протоки, що з’єднує озеро з морем. Тут не подають інших страв, лише морепродукти – устриці і мідії, які привозяться на човнах з ферми, що знаходиться всього в 500 метрах. Човни зі свіжими устрицями причалюють прямо біля ресторанів.

Як відомо, устриці – це неймовірно смачний і корисний продукт. В Лангедок приїжджають не тільки поласувати ними в затишному кафе, але і прикупити з собою. У Порт-Лекат устриці – найдешевші у всій південній Франції. Кілограм обійдеться вам в 2-3 євро.