Цікаві місця в Тернополі.

8-30-2018

Цікаві місця в Тернополі.

І це не дивно, тут приголомшлива природа і досить багато цікавих місць, які потрібно побачити. Музеї, печери, водоспади, гори та інші пам’ятки цього краю. Цікавим місцем необхідним для відвідування є меморіальний історичний музей Тернополя, в якому утримували політичних в’язнів під час війни. Будівля, звичайно, вже в зруйнованому стані, але всередині можна побачити в яких умовах жили в’язні, на чому спали, і у що були одягнені. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ternopil.eu.
Раніше на місці музею знаходився слідчий ізолятор для тимчасового тримання в’язнів. У музеї є двадцять вісім камер, в яких можна побачити знаряддя тортур, карцер і різні предмети побуту ув’язнених. Дорога з Тернополя в Буковель проходить через ще одні чудове місто Івано – Франківськ, в якому теж є на що подивитися. Деякі споруди настільки сильно постраждали що, на жаль, від них залишився тільки корпус будівлі.
Трансфер Тернопіль-Буковель – це близько чотирьох годин в дорозі, тому потрібно вибрати компанію перевізника, який пропонує комфортну поїздку за доступною ціною. Однією з таких компаній є завжди знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта, відштовхуючись від вимог та побажань замовника. Подорожі ставати приємніше завдяки відповідальному відношенню до своєї роботи.