Церква Святої Маргарити

Церква Святої Маргарити

Церква Святої Маргарити

Церква Святої Маргарити

Церква Святої Маргарити Антіохійської являє собою позднеготический собор, розташований в Вестмінстері. Вона була заснована в 12 столітті. Остання реставрація проводилась в 1877 році під керівництвом архітектора сера Джорджа Гілберта Скотта. В даний час внесена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У своєму первісному вигляді церква була побудована в 12 столітті бенедиктинцями в честь Маргарити Антіохійської. Її вигляд дещо відрізнявся від того, що ми можемо спостерігати зараз, так як вона була повністю перебудована при перших Тюдорах (в 1486-1523 роках), а в 17 столітті стала парафіяльним храмом для членів Британського парламенту. В 1730-х роках церква була оздоблена світлим вапняком, а одна з її веж перебудовано. У 19 столітті собору знову довелося пережити реставрацію. Були зроблені нові притвори (прибудови при вході в храм), а так само оновлено внутрішній інтер’єр.

У церкві Святої Маргарити зберігаються останки Вільяма Кекстона і Уолтера Релі. Собор став традиційним місцем вінчання англійських аристократів, саме тут вінчався Уїнстон Черчілль.