Центральний парк

Центральний парк Куала-Лумпур розташований прямо біля підніжжя Petronas Twin Towers, знаменитих веж-близнюків. Його пишна зелень пом’якшує чіткі лінії урбаністичного пейзажу малайзійської столиці і створює прекрасний оазис для відпочинку городян.

Пак був побудований в 1980 році, за проектом бразильського архітектора Роберта Бурле Маркса. Майстер виявив неабияку винахідливість і зробив паркову територію справжнім витвором сучасного мистецтва. Парк прикрашений численними скульптурами і різноманітними фонтанами. Штучні конструкції, що з’єднують, здавалося б, несумісне – бетон і живі рослини, надають парку неповторні авторські нотки. У парку висаджено 1900 дерев місцевих порід і 66 пальм для створення біологічного різноманіття, що, в свою чергу, привернуло сюди птахів, в тому числі і перелітних. Алеї парку окреслені численними хвойними і квітучими чагарниками.

Штучне озеро у парку перетинає міст, з центру якого виходять відмінні фото веж-близнюків. У середині озера – фонтан, головна струмінь якого досягає висоти 42 метрів.

Для дітей створена величезна майданчик, що складається з кількох комплексів. Тут же розташовані мілководні басейни, де можна освіжитись у спекотний день, затишні альтанки, повиті тропічної зеленню, і яскраво-зелені доглянуті газони. Відмінне місце для відпочинку для людей різного віку.