Торговий центр Молл Сафір

Торговий центр Молл Сафір

Торговий центр Молл Сафір

Торговий центр Молл Сафір

Торговий центр Сафір торговий центр – це національна мережа найбільших магазинів в ОАЕ. Один з Сафір Молів знаходиться в еміраті Рас аль Хайма. У ньому 100 магазинах можна купити все: від продуктів харчування до товарів різних брендів.

Тут продається золото, меблі, одяг, взуття і багато що інше. Ціни в торговому центрі різні: є дуже бюджетні магазини і дорогі престижні бутіки. Серед торгових точок: Royal Furniture Palace, Damas, Sharaf DG, Jackys Express, Home Mart, Cellucom, Sun N Sand Sports, Hang Ten.

Цей торговий центр – один з найновіших в країні, відкритий в 2008 році, при цьому дуже великий. Загальна територія становить понад 500 тисяч квадратних футів. Крім самих бутиків, тут працює дитячий розважальний центр, кафе і ресторани.

Особливим попитом в цьому торговому центрі користуються ароматичні масла, які можна купити в якості подарунка в декількох магазинчиках. Торговий центр Сафір Молл особливо зручний для шопінгу тим мандрівникам, які проживають в найближчих від нього готелях: Bin Majid і Cove Rotana.